Zegar do kuchni - Pizza

  • Gadżet dla prawdziwego smakosza pizzy. Zegar wygląda tak apetycznie, że za każdym razem, gdy na niego spojrzysz - poczujesz głód :)
  • Gadżet dla prawdziwego smakosza pizzy. Zegar wygląda tak apetycznie, że za każdym razem, gdy na niego spojrzysz - poczujesz głód :)
Gadżet dla prawdziwego smakosza pizzy. Zegar wygląda tak apetycznie, że za każdym razem, gdy na niego spojrzysz - poczujesz głód :) Powiększ zdjęcie

48,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Gadżet dla prawdziwego smakosza pizzy. Zegar wygląda tak apetycznie, że za każdym razem, gdy na niego spojrzysz - poczujesz głód :) Można by powiedzieć, że ten zegar będzie Ci wyznaczać porę na obiad, gdy tylko na niego zerkniesz :)

To świetny prezent dla kolegi lub dla koleżanki, którzy uwielbiają włoskie smaki :) To również znakomity prezent dla kucharza i dla smakosza. Zegar wygląda pyyyyysznie i do złudzenia przypomina okrągłą, pachnącą pysznymi składnikami, włoską pizzę :) Zegar pizza to oryginalny prezent urodzinowy, który można zawiesić zarówno w kuchni, jak i w restauracji / pizzerni.

To śmieszny prezent, który nie tuczy :) Wyśmienity kawałek pizzy dla osób na diecie i dla sportowców, którzy muszą dbać o sylwetkę :) Bo od patrzenia nic złego się przecież nie stanie :)

Gadżet w pigułce:

  • cichy, płynny mechanizm zegara (tzw. "zegar płynący")
  • średnica: 30 cm
  • obudowa pokryta gumowaną powłoką
  • tarcza chroniona przez szklaną szybę

Właściwości

Grubość4 cm
Średnica30 cm
Waga720 g
Baterie1x AA (niezałączona)

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Zegar do kuchni - Pizza

Zegar do kuchni - Pizza
Gadżet dla prawdziwego smakosza pizzy. Zegar wygląda tak apetycznie, że za każdym razem, gdy na niego spojrzysz - poczujesz głód :) Można by powiedzieć, że ten zegar będzie Ci wyznaczać porę na obiad, gdy tylko na niego zerkniesz :) To świetny prezent dla kolegi lub dla koleż...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0