Zegar biologiczny (mężczyzny)

(1 opinia)
  • To zegar ścienny, który wyraża w zabawny sposób potrzeby mężczyzn :)
  • To zegar ścienny, który wyraża w zabawny sposób potrzeby mężczyzn :)
To zegar ścienny, który wyraża w zabawny sposób potrzeby mężczyzn :) Powiększ zdjęcie

54,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

To zegar ścienny, który wyraża w zabawny sposób potrzeby mężczyzn :) Wszyscy wiemy, że mężczyźni mają w trakcie dnia sporo obowiązków. Puszka złotego napoju z pianką sama się nie wypije, a odpoczynek sam się nie zrobi... Dobrze byłoby więc przypomnieć jakoś mężczyznom, że właśnie nastała pora na ich rozrywki. I nic nie sprawdzi się w tej roli lepiej, niż Zegar Biologiczny Mężczyzny! Specjalnie dla mężczyzn, którzy nie mają poczucia czasu i nie potrafią sprecyzować kiedy mają ochotę na piwko czy odpoczynek, przygotowaliśmy zegar biologiczny, który co do minuty odmierzy czas na wspomniane dobrodziejstwa.

Zegar ten zmiast tradycyjnych godzin ma na tarczy odpowiednie napisy i obrazki, które przestrzegane regularnie sprawią, że nasz mężczyzna będzie najszczęśliwszym facetem na całym świecie. Kto by potrzebował wiedzieć, która jest godzina? Jest pora na alkohol, jedzenie, odpoczynek czy drzemkę (nie mylić jednego z drugim), jest więc wszystko, czego mężczyzna mógłby potrzebować do szczęścia. Zegar Biologiczny Mężczyzny to zabawny upominek dla wszystkich panów z poczuciem humoru. Sprawdzi się jako prezent na Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, urodziny czy jako upominek bez okazji. Będzie też świetną ozdobą w każdym męskim pokoju.

Właściwości

Grubość4 cm
Średnica30 cm
Waga720 g
Baterie1x AA (niezałączona)

Opinie

ZEGAR REWELACJA! ZROBIŁ FURORĘ WŚRÓD PREZENTÓW.

Ocena:
, 10.05.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Zegar biologiczny (mężczyzny)

Zegar biologiczny (mężczyzny)
To zegar ścienny, który wyraża w zabawny sposób potrzeby mężczyzn :) Wszyscy wiemy, że mężczyźni mają w trakcie dnia sporo obowiązków. Puszka złotego napoju z pianką sama się nie wypije, a odpoczynek sam się nie zrobi... Dobrze byłoby więc przypo...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0