Stojak na wino - Rowerek

(3 opinie)
  • Elegancki stojak na wino w stylizowany na rower, w kolorze starego złota.
  • Elegancki stojak na wino w stylizowany na rower, w kolorze starego złota.
Elegancki stojak na wino w stylizowany na rower, w kolorze starego złota. Powiększ zdjęcie

29,99 zł

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny

Opis prezentu

Jutro imieniny Twoich znajomych, a Ty zastanawiasz się co im kupić? Jemu skarpetki, jej kwiaty, a może nie.. coś innego, coś bardziej wyjątkowego i oryginalnego!
Oto przedstawiamy elegancki stojak na wino stylizowany na rower, w kolorze starego złota. Pięknie prezentuje się w każdym salonie, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru i klimatu. Według nas jest to świetny prezent dla wszystkich miłośników wina, a także amatorów dobrego stylu.

Właściwości

Wysokość27,5 cn
Długość37 cm
Szerokość10 cm
MateriałMetal

Opinie

Bardzo trafiony zakup. Stojak naprawdę wygląda rewelacyjnie i efektownie wykonany. Jestem przekonana, że mój miłośnik roweru bardzo się ucieszy z tak doskonałego prezentu. Naprawdę super i godny polecenia. A przesyłka szybciutka. Wrócę tu jeszcze na zakupy na pewno:)

Ocena:
, 05.11.2017r.

ELEGANCJA FRANCJA :D Stojak pierwsza klasa po prostu. Świetnie wygląda, z pewnością to nie ostatni zakupiony tutaj egzemplarz. Dziękuję i pozdrawiam Kraków :)

Ocena:
, 24.10.2017r.

Stojak pierwsza klasa. Wygląda w rzeczywistości jak antyk :) rewelacja. Polecam. Pozytyw za dobre, estetyczne wykonanie i dobrze zapakowaną paczuszkę.

Ocena:
, 23.03.2015r.

Dodaj opinię o produkcie

Stojak na wino - Rowerek

Stojak na wino - Rowerek
Jutro imieniny Twoich znajomych, a Ty zastanawiasz się co im kupić? Jemu skarpetki, jej kwiaty, a może nie.. coś innego, coś bardziej wyjątkowego i oryginalnego!Oto przedstawiamy elegancki stojak na wino stylizowany na rower, w kolorze starego złota. Pięknie prezentuje się w każdym salonie, nadaj...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0