Statuetki

Złote wiktory, laury i inne statuetki z pewnością oczarują każdego kto je otrzyma. Wyglądają zjawiskowo, elegancko i stylowo.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Statuetki

U nas znajdziesz eleganckie i nieprzeciętne statuetki. Statuetki dla nauczyciela mogą być wyrazem wdzięczności, statuetki z okazji urodzin mogą być symbolicznym gestem w stronę Jubilata obchodzącego swoje święto. Piękne, złote laury dla inżyniera i dla magistra. Złote trofea dla par obchodzących swoją rocznicę ślubu. Stylowe statuetki to doskonały pomysł na prezent dosłownie dla każdego i na różnorodne okazję.

Złote wiktory, laury i inne statuetki z pewnością oczarują każdego kto je otrzyma. Wyglądają zjawiskowo, elegancko i stylowo. Taki upominek to powód do dumy i wspaniała niespodzianka urodzinowa lub z okazji rocznicy ślubu albo obrony pracy dyplomowej. W ofercie posiadamy również statuetki dla strażaka , policjanta, prawnika i lekarza. Piękne i symboliczne prezenty są zawsze w modzie. Zaskocz wyjątkową osobę wyjątkową statuetką stworzoną specjalnie dla niej. Możesz wybrać własny napis, która zaskoczy i oczaruje bliską Ci osobę.