Odmładzający zegar

(1 opinia)
  • Ten zegar na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych zegarów, skrywa wielką tajemnicę: jego wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku.
  • Ten zegar na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych zegarów, skrywa wielką tajemnicę: jego wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku.
Ten zegar na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych zegarów, skrywa wielką tajemnicę: jego wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku. Powiększ zdjęcie

54,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Zegar ścienny z napisem, który pozornie odmierza czas do tyłu.

Każdy z nas chciałby przeżyć kiedyś podroż w czasie – albo przynajmniej troszeczkę się odmłodzić. Z tym zegarem jest to możliwe: wystarczy powiesić go na ścianie i z każdym ruchem wskazówek czuć znikające zmarszczki. Chociaż ten zegar na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych zegarów, skrywa wielką tajemnicę: jego wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku.

Odmładzający zegar to zabawny i oryginalny prezent na urodziny – jubilat każdego dniapoczuje się rześko i młodo, wieszając go na swojej ścianie.


Gadżet w pigułce:
- cyfry na tarczy przedstawione są w lustrzanym odbiciu
- wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku
- posiada napis na tarczy
- obudowa pokryta gumowaną powłoką
- tarczę chroni szklana pokrywa
- średnica zegara: 30 cm

Właściwości

Grubość4 cm
Średnica30 cm
Waga720 g
Baterie1x AA (niezałączona)

Opinie

interesujący prezent. Fajnie wygląda, mój szwagier był zadowolony. Dostawa za pobraniem bardzo szybka.

Ocena:
, 10.05.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Odmładzający zegar

Odmładzający zegar
Zegar ścienny z napisem, który pozornie odmierza czas do tyłu. Każdy z nas chciałby przeżyć kiedyś podroż w czasie – albo przynajmniej troszeczkę się odmłodzić. Z tym zegarem jest to możliwe: wystarczy powiesić go na ścianie i z każdym ruc...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0