Śmieszne zegary

Zegary na ścianę wcale nie muszą być nudne i przeciętne. U nas każdy zegar wiszący na ścianie - jest niebanalny, zabawny i nieprzeciętny.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Śmieszne zegary

Zegary na ścianę wcale nie muszą być nudne i przeciętne. U nas każdy zegar wiszący na ścianie - jest niebanalny, zabawny i nieprzeciętny. Śmieszny zegar na ścianę stanowi znakomity prezent urodzinowy lub prezent dla szefa. Każdy może wybrać swój ulubiony zegar, przy którym czas płynie po prostu lepiej i fajniej.

Zegar pizza dla wszystkich uwielbiających pizzę - będzie doskonale odmierzał czas do przerwy w pracy. Zegar dla matematyka będzie pięknie prezentował się zarówno w sali matematycznej jak i w domu profesora z matematyki. Zielony jak murawa Zegar dla piłkarza to idealny i pomysłowy gadżet dla każdego kibica, piłkarza i fana futbolu. Zegar biologiczny Mężczyzny będzie extra pomysłem na śmieszny prezent z okazji Dnia Mężczyzny. Niebanalny Zegar na ścianę doda Twojemu wnętrzu wyrazistości i ożywi mieszkanie. Spraw super prezent sobie lub bliskim i zaskocz ich wiszącym zegarem ze śmieszą grafiką.