Skarbonka Sowa Duża

(3 opinie)
 • Skarbonka Sowa
 • Skarbonka Sowa
 • Skarbonka Sowa
 • Skarbonka Sowa
 • Skarbonka Sowa
 • Skarbonka Sowa

34,99 zł

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny

Opis produktu

Piękna i niepowtarzalna skarbonka w kształcie sowy wykonana jest z ceramiki. Sowa jak wiadomo jest symbolem życiowej mądrości, nauki, wiedzy oraz inteligencji. Skarbonka jest bardzo ładna i z pewnością sprawdzi się, jako wyjątkowo udany i trafiony prezent nie tylko dla nauczyciela czy wykładowcy, ale również dla studenta lub doktoranta. Skarbonka jest ręcznie malowana i  prezentuje się bardzo okazale :)

Aby wyjąć uzbierane pieniądze, skarbonkę należy stłuc od spodu. Znakomite rozwiązanie na sumienne oszczędzanie :) Spraw super prezent bliskiej osobie! :)

Specyfikacja

Wysokość23 cm
Szerokość17 cm
Grubość12 cm
MateriałCeramika

Opinie

super sowa!!!

Ocena:
, 21.04.2016r.

Super sówka! Emotikon grin Odebrałam wczoraj ją i jeszcze jedną i jestem baaaardzo zadowolona! Emotikon grin Nie moge sie doczekać aż ją rozbije (Nie dlatego ze jest brzydka Emotikon grin tylko juz bym chciała zeby była pełna pieniążków)

Ocena:
, 21.02.2016r.

Sowa wykonana dobrze, dobrej jakości ceramika, rozmiar jak w opisie, interesująca dekoracja

Ocena:
, 29.01.2015r.

Dodaj opinię !

Dodaj opinię o produkcie

Skarbonka Sowa Duża

Skarbonka Sowa Duża
Piękna i niepowtarzalna skarbonka w kształcie sowy wykonana jest z ceramiki. Sowa jak wiadomo jest symbolem życiowej mądrości, nauki, wiedzy oraz inteligencji. Skarbonka jest bardzo ładna i z pewnością sprawdzi się, jako wyjątkowo udany i trafiony prezent nie tylko dla nauczyciela czy wykład...

Może zainteresuje Cię także

  Sprawdź podobne produkty:

  Menu
  0