Skarbonka - Piłka (średnia)

(2 opinie)
Ceramiczna skarbonka w kształcie piłki nożnej jest precyzyjnie i starannie wykonana przez co nie tylko jest świetną skarbonką, ale może również posłużyć jako ładna ozdoba w pokoju.
Ceramiczna skarbonka w kształcie piłki nożnej jest precyzyjnie i starannie wykonana przez co nie tylko jest świetną skarbonką, ale może również posłużyć jako ładna ozdoba w pokoju. Powiększ zdjęcie

24,99 zł

Ekspresowa dostawa od 9,99 zł
U Ciebie już na

Opis prezentu

Ceramiczna skarbonka w kształcie piłki nożnej jest precyzyjnie i starannie wykonana przez co nie tylko jest świetną skarbonką, ale może również posłużyć jako ładna ozdoba w pokoju. Z taką skarbonką właściciel na pewno będzie zmotywowany do oszczędzania, tym bardziej że nie jest ona otwierana, więc nie będzie można co chwila podbierać sobie pieniędzy z wewnątrz. Oczywiście jeżeli uskładamy już odpowiednią kwotę, a nie chcemy pozbywać się dekoracyjnej piłki, wystarczy delikatnie zbić ją od spodu i wyciągnąć oszczędności :)

Skarbonka ta będzie idealnym prezentem dla fana piłki nożnej - chłopaka, kumpla, mężczyzny, faceta, przyjaciela, taty, brata – bądź też wyjątkowej kobiety, która interesuje się właśnie tą dyscypliną sportową.

Właściwości

Średnica14,5 cm
MateriałCeramika
Skarbonka otwieranaNIE

Opinie

Produkt zgodny z opisem, szybka wysyłka POLECAM!

Ocena:
, 02.08.2018r.

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Ba! Nawet bardzo pozytywnie zaskoczona! Pomijając fakt , że prezent był bardzo dobrze zabezpieczony do transportu, co się rzadko zdarza, to dodatkowo spodziewałam się mniejszego prezentu za tak niską kwotę . Polecam jak najbardziej !:) Dodatkowo prezent w moim domu był na drugi dzień :)

Ocena:
, 30.03.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Skarbonka - Piłka (średnia)

Skarbonka - Piłka (średnia)
Ceramiczna skarbonka w kształcie piłki nożnej jest precyzyjnie i starannie wykonana przez co nie tylko jest świetną skarbonką, ale może również posłużyć jako ładna ozdoba w pokoju. Z taką skarbonką właściciel na pewno będzie zmotywowany do oszczędzan...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0