Duża puszka skarbonka - 10 euro

  • To świetny prezent dla chłopaka, dla dziewczyny, dla nastolatka lub dla kilkudziesięciolatka
  • To świetny prezent dla chłopaka, dla dziewczyny, dla nastolatka lub dla kilkudziesięciolatka
To świetny prezent dla chłopaka, dla dziewczyny, dla nastolatka lub dla kilkudziesięciolatka Powiększ zdjęcie

14,99 zł

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny

Opis prezentu

Dlaczego puszka skarbonka to dobry pomysł na prezent? Ponieważ na spełnienie marzeń czasami trzeba trochę poczekać :) I uzbierać potrzebne fundusze na wyjątkowe wakacje lub na nowe auto. To także doskonały prezent urodzinowy dla kogoś oszczędzającego w walucie euro :) Dzięki takiej skarbonce uczymy się rzetelności w odkładaniu pieniędzy, a odłożone oszczędności będą nas cieszyć podwójnie - dlatego, że osiągniemy swój wyczekiwany, wymarzony cel i będziemy dumni ze swojej skrupulatności w dążeniu do realizacji planu :) I tak wczasy na Malediwach lub nowy samochód elektryczny mogą przerodzić się w prawdziwą rzeczywistość :) Oczywiście marzenia każdy ma swoje - dlatego i skarbonkę każdy powinien mieć swoją osobistą. Jeden będzie zbierał na nowy telefon, inny na rejs po Morzu Śródziemnym, jeszcze ktoś inny na wyjątkowy tatuaż :) Ważne, by czuć, że te marzenia są osiągalne, tylko trzeba starać się systematycznie wrzucać coś do swojej puszki skarbonki :)

Skarbonka wykonana jest z metalu, dzięki czemu nasze pieniądze będą w niej bezpieczne :) Skarbonka nie jest otwierana, więc nie będzie można łatwo podbierać odłożonych oszczędności. To świetny prezent dla chłopaka, dla dziewczyny, dla nastolatka lub dla kilkudziesięciolatka :) Bo każdy ma swoje małe i duże marzenia do spełnienia :)

Właściwości

Wysokość16 cm
Średnica12 cm
Pojemność1,8 l
MateriałMetal
Skarbonka otwieranaNIE

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Duża puszka skarbonka - 10 euro

Duża puszka skarbonka - 10 euro
Dlaczego puszka skarbonka to dobry pomysł na prezent? Ponieważ na spełnienie marzeń czasami trzeba trochę poczekać :) I uzbierać potrzebne fundusze na wyjątkowe wakacje lub na nowe auto. To także doskonały prezent urodzinowy dla kogoś oszczędzającego w walucie euro :) Dzi...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0