Filtruj według

Cena

  • 5,00 zł - 72,00 zł

Prezent na 18 dla chłopaka

Jeśli szukasz prezent na 18 dla chłopaka to spokojnie możesz nam zaufać. Polecamy kamizelki, piersiówki, gry alkoholowe, a to dopiero początek :) Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 12,99złPakowanie na prezent 12,99 zł

Aktywne filtry

Prezent na 18 dla chłopaka

Prezent na 18 dla chłopaka powinien opierać się na tym, co sprawi mu radość i pozytywnie go zaskoczy. Taki prezent wcale nie musi być ogromny. Wystarczy, że będzie wyjątkowy i nieprzeciętny. Dlatego przygotowaliśmy dla Was rewelacyjne propozycje na prezent na 18 urodziny. U nas znajdziesz zarówno coś symbolicznego dla chłopaka, jak i coś zaskakującego oraz niespotykanego - tak jak książka na butelkę z napisem "Pan Tadeusz". Kolejną epicką propozycją jest Imprezowe bingo lub Toaletowy golf a dla lubiących napoje wyskokowe - "Gra o zgon". Z okazji 18 urodzin możesz też podarować swojemu koledze Alkoholową koszykówkę, oczywiście jeśli lubi sport :) albo rozbawić go niezwykłą i "uzdrawiającą" humor - maścią na ból dupy :) 

Jaki prezent na 18 urodziny wybrać dla chłopaka?

Taki, który będzie dla niego fajną niespodzianką i pozostanie pamiątką. Może to być np. kufel z napisem na 18-skę, szachy alkoholowe albo śmieszna konserwa na 18 urodziny. Gadżety na 18-stkę zawsze są dobrym wyborem, ponieważ zaskakują, rozbawiają i stanowią fantastyczną pamiątkę dla osoby wchodzącej w dorosłość. Prezenty na 18-stkę z Podarunkowo.pl są mega zabawne, oryginalne i wyselekcjonowane specjalnie dla Was. Mamy w ofercie koszulki na 18 urodziny, śmieszne gry alkoholowe, które umilają czas podczas osiemnastkowych spotkań, a także kieliszki z humorem oraz schowki na butelkę. Idąc do kolegi na 18-stkę nie musisz się także martwić o zapakowanie swojego prezentu. Perfekcyjnie o to zadbamy i dodamy spersonalizowane życzenia :) 

Pomysł na prezent na 18 dla chłopaka

Prezent na 18 urodziny dla chłopaka to spore wyzwanie, dlatego przychodzimy z wieloma pomysłami. U nas znajdziesz drobne gadżety urodzinowe, niekonwencjonalne prezenty z okazji 18 urodzin i wiele świeżych i kreatywnych rozwiązań urodzinowych :) Upominki na 18 urodziny dla chłopaka nie mogą być nudne ani przeciętne. Mogą być zamiast tego szalone, dowcipne, radosne i niekonwencjonalne. I my właśnie takie podarunki mamy w ofercie. Zaskocz swojego kolegę miłą niespodzianką i wręcz mu zabawny gadżet, który na długo pozostanie w jego pamięci. I pamiętaj, że 18 urodziny to wyjątkowa chwila, którą trzeba w szczególny sposób celebrować - w gronie najlepszych przyjaciół - z uśmiechem na ustach i pozytywnym nastawieniem do dorosłego życia i czekających na nas wyzwań :)