Prezent dla Strażaka

Szukasz prezentu dla swojego strażaka? Polecamy eleganckie i symboliczne gadżety.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Prezent dla Strażaka

Strażak zawód ważny i potrzebny. Ale każdy strażak po służbie zasługuje na chwilę relaksu i odpoczynku, a nasze prezenty jedynie mu w tym pomogą :) Zapoznaj się z imprezowymi gaśnicami, kaskami piwnymi dla strażaka oraz skarbonkami dla strażaka :)

4 maja - Międzynarodowy Dzień Strażaka

Szukasz fajnego prezentu dla strażaka? Doskonale się składa, gdyż w tej kategorii dostarczymy Ci wielu pomysłów na prezent z okazji urodzin dla strażaka lub z okazji Dnia Strażaka. Jak doskonale wiemy, zawodów jest wiele, ale strażak to zawód wyjątkowy i wymagający niezwykłych cech osobowości. 

Zawód strażaka wymaga wielu poświęceń, doskonałej koordynacji, odwagi i dyscypliny. Z szacunku do pracy strażaka - warto wybierać najlepsze prezenty na Dzień Strażaka, które wywołają uśmiech na twarzy, pozytywnie zaskoczą i będą po prostu miłe. Dla wszystkich strażaków - ukłony i wyrazy uznania :) 

Elegancki prezent dla strażaka

Prezent dla strażaka to coś więcej niż zwykły upominek. To wyraz podziwu dla wykonywanej pracy i symbol odwagi. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich dzielnych strażaków eleganckie Statuetki dla Strażaków, które będą piękną pamiątką i dekoracją jednocześnie. Z wyszukanych gadżetów dla strażaka mamy też zjawiskową Książkę na butelkę z napisem "Poradnik Strażaka", która cieszy się wśród Klientów olbrzymim powodzeniem. Księga łączy w sobie oryginalny styl i praktyczną formę. To idealny prezent dla strażaka - pełny humoru i nieprzeciętny. 

Pomysł na prezent dla strażaka

Dla lubiącego gotować strażaka mamy Śmieszny fartuszek z nadrukiem, który będzie mu towarzyszyć podczas niejednego grilla :) Podobnie zresztą jak pomysłowa Gaśnica z pompką, która zrobi furorę na niejednej strażackiej imprezie. Prezent dla strażaka nie może być nudny ani zwyczajny -  powinien się wyróżniać i już my doskonale o tym wiemy. Dlatego mamy w swojej ofercie również oryginalne i zabawne Kaski na piwo dla strażaka, w których można spędzać miło czas podczas niejednej imprezy :) Jeśli interesuje Was elegancki prezent dla strażaka - polecamy również niezawodne Szachy alkoholowe z kieliszkami, dzięki której Wasz kolega ukoi nerwy po służbie będzie mógł błogo się zrelaksować podczas partyjki z kolegami.