Prezent dla Sąsiada

Wybierz śmieszny prezent dla sąsiadki lub sąsiada z naszej oferty i patrz jak poprawiają Ci się sąsiedzkie relacje!
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Prezent dla Sąsiada

Uwielbiasz swojego sąsiada i sąsiadkę? A może po prostu idziesz do nich na pierwsze odwiedziny i chcesz zrobić pozytywne wrażenie? W jednym i w drugim przypadku - warto mieć ze sobą jakiś fajny prezent dla sąsiada, który skradnie serca gospodarzy. 

Jeżeli chcesz zaimponować sąsiadowi - spraw mu elegancki prezent dla sąsiada w postaci Szachów z kieliszkami, dzięki któremu żadne sąsiedzkie spotkanie nie będzie nijakie i nudne :) Jeżeli chcesz zaimponować sąsiadce - zaskocz ją zabawnym Fartuszkiem do gotowania z oryginalną grafiką.  

Relacje sąsiedzkie to poważna sprawa, dlatego trzeba się postarać i oczarować sąsiadów zjawiskowym Stojakiem na wino lub oryginalnym Zestawem grzybiarza. Jak powszechnie wiadomo sąsiadów się nie wybiera, dlatego trzeba się postarać, by codzienne "Dzień dobry" było zawsze serdeczne, miłe i szczere :)

Co na prezent dla sąsiada?

Wspólne spotkania przy grillu, rozmowy przy ogrodzeniu i wspólne zabawy dzieci zobowiązują do dobrych relacji. A dobre relacje rozwijają się dzięki wspólnym imprezom :) Na takie sąsiedzkie spotkanie warto ze sobą zabrać Zestaw Gier Imprezowych - Domowe Kasyno a także niezawodne Kostki do drinków w kształcie kamieni. A jeśli nasz sąsiad to naprawdę spoko gość - można podarować mu śmieszny prezent w postaci Maści na ból dupy, która zwalcza sąsiedzką zazdrość i wprowadza wśród mieszkańców jednej ulicy lub wsi - błogą harmonię :) 

Tutaj znajdziesz wiele epickich pomysłów na prezenty dla sąsiadów, dzięki Twoje życie będzie lepsze i bardziej wygodne na co dzień :) Dobry sąsiad to skarb - zadba o bezpieczeństwo domu podczas naszego wyjazdu, pomoże w pracach w ogródku i będzie kompanem w wielu przyziemnych sprawach - od pożyczenia narzędzi remontowych, po podwózkę dzieci na piłkę :) 

Dlatego w tej kategorii znajdziesz niejeden wspaniały prezent dla sąsiada, który będzie stanowił niezwykłą pamiątkę, praktyczny podarunek, a także zaskakującą i zabawną niespodziankę.