Prezent dla Policjanta

Szukasz prezentu dla policjanta? Sprawdź jakie upominki dla nich przygotowaliśmy!
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Prezent dla Policjanta

Prezent dla kolegi policjanta to niemałe wyzwanie. Warto poszukać czegoś nieprzeciętnego i wyrazistego, coś co zaskoczy i rozbawi. Dlatego w Podarunkowo.pl znajdziesz coś na pewno :) Praca na służbie to niełatwy kawałek chleba i nie każdy z nas nadawałby się na policjanta. Dlatego tym bardziej - wyjątkowy policjant zasługuje na wyjątkowy prezent dla policjanta

Śmieszny prezent dla policjanta

W tej kategorii znajdziecie nie tylko śmieszny prezent dla policjanta w postaci Czerwonych kajdanek z futerkiem, ale także elegancki prezent dla policjanta, taki jak prestiżowa i wyszukana Księga na alkohol z tytułem "Poradnik Policjanta". Być może zaciekawi Was oryginalny Kodeks Drogowy z miejscem na piersiówkę, a może kubek niezawodnego policjanta :) Takie oryginalne gadżety dla policjanta z pewnością zostaną zauważone i docenione oraz wywołają uśmiech na twarzy niejednego praworządnego stróża prawa :)

Jeżeli Twój znajomy policjant lubi popisy kulinarne, mamy dla niego fantastyczny Fartuszek do gotowania dla policjanta, dzięki któremu po służbie będzie mógł dać pozytywny przykład kolegom z komisariatu i ugotować coś pysznego dla swojej ukochanej żony :) Bo mundur zobowiązuje do bycia wyjątkowym - nie tylko na służbie. 

Symboliczny czy praktyczny prezent dla policjanta?

Bycie policjantem to życiowa droga pełna wyzwań. Doceniajmy znajomych kolegów i koleżanki, którzy wybrali ten trudny zawód i podarujmy im dużo uśmiechu oraz górę najfajniejszych prezentów, dzięki którym poczują się docenieni i ważni. Zatem sprawdź śmiało, jakie propozycje na prezent dla policjanta na urodziny lub prezent dla policjanta na emeryturę przygotowaliśmy w Podarunkowo.pl

Jeżeli chcecie znaleźć pamiątkowy i zarazem symboliczny prezent dla policjanta - polecamy elegancki Złoty Laur dla policjanta, który będzie pełnił rolę pięknego trofeum, zdobytego za wieloletnią współpracę, odwagę i lojalność wobec przyjaciół na służbie. 

Oprócz statuetek proponujemy także praktyczne upominki dla policjanta w postaci niezawodnego Niezbędnika survivalowego, który pomoże zawsze i wszędzie oraz Karty Przeżycia, która stanowi multi funkcjonalny gadżet dla każdego mężczyzny :)