Prezent dla Informatyka

Nasze gadżety dla informatyka to strzał w dziesiątkę - nowoczesne, oryginalne i po prostu mega fajne prezenty dla informatyka będą doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin lub Mikołajek.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Prezent dla Informatyka

Jeżeli Twój kolega, brat, mąż lub syn uwielbiają pracę na komputerze i wirtualny świat - to ta kategoria upominków jest z pewnością dla nich :) Najlepszy prezent dla informatyka to oczywiście coś związanego z komputerem. Różnorodne języki programowania, cyferki, literki, znaczki - to dla nas - zwykłych ludzi - jakiś kosmos :) Ale nie dla informatyka :) Człowiek, który pojmuje te wszystkie skomplikowane procesy - zasługuje na najbardziej wyszukane niespodzianki :) Prezent dla informatyka powinien być wyjątkowy, oryginalny i nieprzeciętny, taki jak Podstawka Dyskietka lub Magiczny Kubek dla informatyka. To doskonałe propozycje na prezent z okazji urodzin naszego programisty albo prezent na Gwiazdkę dla kolegi z biura naszego wsparcia IT :)

Pomysł na prezent dla Informatyka

Pomysł na prezent dla informatyka absolutnie nie może być nudny i zwyczajny. Powinien mieć w sobie charakter i styl. Informatyk, grafik, czy programista to niezwykle absorbujący zawód, wymagający wyjątkowej inteligencji i wielu godzin spędzonych przed ekranem. To wyczerpująca robota, po której należy się trochę odpoczynku np. na miękkiej Poduszce dla gracza, obowiązkowo z kubkiem pysznej, gorącej kawy w Kubku z małpką :)

Jeżeli pracujecie w branży IT i potrzebujecie prezent dla informatyka, to znakomicie się składa - bo mamy dla Was kilka topowych propozycji, z których ucieszy się każdy programista i pracownik firmy, obsługujący wszystkie te skomplikowane i zagmatwane pliki w komputerze :) Dzięki informatykom, matematykom i w ogóle umysłom ścisłym świat jest piękniejszy - mamy Internet, usługi mobilne i w zasadzie wszystko możemy zrobić zdalnie.

Co kupić na prezent dla Informatyka?

Jeśli zastanawiasz się, co kupić chłopakowi informatykowi - postaw na sprawdzone niespodzianki takie jak okulary pikselowe albo zgrabną lodówkę na piwo podłączoną do USB. Tego typu gadżety umilą czas pracy przed ekranem i będą super prezentem. Podobnie jak grzejące rękawiczki dla informatyka, kiedy podczas zimowych wieczorów zmęczone klikaniem palce stają się zimne, a praca niekomfortowa. Uwierzcie nam, że te rękawice są ratunkiem dla zziębniętych palców wielu informatyków na świecie. A jeżeli komuś bardziej marzną stopy - mamy ciepłe kapcie dla informatyka z motywem Game Over

Dla miłośników systemów informatycznych i zarazem zaciętych graczy i fanów wyścigów na konsoli - przygotowaliśmy Bezprzewodową myszkę Autko - jako symbol czerwonego demona prędkości. To śmieszny prezent, który na pewno przypadnie do gustu koledze z pracy.

Podaruj koledze, synowi lub bratu zabawne gadżety dla informatyka, które zawsze będą trafionym prezentem, wywołującym uśmiech na twarzy. Gadżety dla programisty to strzał w dziesiątkę - nowoczesne, oryginalne i po prostu mega fajne prezenty dla informatyka będą doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin lub Mikołajek.