Prezent dla Dziadka

Upominki w tej kategorii są bardzo różne, począwszy od szachów alkoholowych, skończywszy na kubkach "kochanego dziadka" :)
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Aktywne filtry

Prezent dla Dziadka

Jaki prezent dla dziadka wybrać? To niełatwa decyzja. Najlepiej, żeby prezent był fajną i oryginalną niespodzianką. I żeby sprawił naszemu dziadkowi prawdziwą radość. I tu służymy pomocą - spośród naszych super gadżetów dla dziadka możesz wybierać fajne prezenty i cieszyć się pomysłowymi inspiracjami.

Dla dziadka, który lubi rano napić się ciepłej herbatki - kubek z oryginalną grafiką i symbolicznym napisem "Dla kochanego dziadka", dla dziadka, który lubi wieczorkiem napić się zimnego piwka - fantastyczny kufel na piwo z napisem "Zacny kufel zacnego dziadka", dla dziadka, który lubi wędrówki w terenie - niepowtarzalny zestaw ze scyzorykiem, kompasem i piersiówką :) Dla dziadka lubiącego wylegiwać się na kanapie - oryginalna poduszka z napisem "Super Dziadek", a dla dziadka eleganta - stylowy krawat :) No i oczywiście best off the best, czyli etui na okulary dla dziadka, który potrzebuje ładnego i praktycznego schowka na swoje "zapasowe oczy" :) Warto też podarować naszemu wyjątkowemu dziadkowi zachwycającą ramkę na zdjęcia, w której można zamieścić wspólną fotografię - uśmiech dziadka  i radość z prezentu - gwarantowana :)

Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji oraz zastanawiasz się nadal, co kupić dziadkowi z okazji jego urodzin, imienin lub z okazji Dnia Dziadka, w naszym świecie prezentów z pewnością trafisz na jakiś fajny gadżet albo na wyjątkową perełkę prezentową, która okaże się idealnym upominkiem dla Twojego dziadka :)