Kosmetyczka dla Babci - Kocham Cię Babciu

Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci.
Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Powiększ zdjęcie

29,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 11,99 zł
Paczkę otrzymasz

Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Śliczna, kobieca kosmetyczka będzie wspaniałym prezentem dla ukochanej Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Z takiego prezentu ucieszy się każda babcia i prababcia. Dzięki niej będzie miała swoje drobiazgi zawsze pod kontrolą.
Kosmetyczka wygląda ślicznie i zjawiskowo. Posiada elegancki, subtelny wzór w drobne kropeczki - nadrukowany z obu stron. Jest podłużna i bardzo pojemna, z płaskim spodem, dzięki czemu można ją swobodnie postawić. W środku wyścielona jest delikatnym materiałem. Zamykana na wygody zamek błyskawiczny. Sprawi radość każdej babci z okazji urodzin, imienin lub Dnia Babci :)

Napis na kosmetyczne:
Kocham Cię Babciu

Właściwości

Wysokość16 cm
Długość24 cm
Grubość5 cm (w podstawie)

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Kosmetyczka dla Babci - Kocham Cię Babciu

Kosmetyczka dla Babci - Kocham Cię Babciu
Śliczna, kobieca kosmetyczka będzie wspaniałym prezentem dla ukochanej Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Z takiego prezentu uciesz...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0