Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia

Nowość Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci.
Nowość Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Powiększ zdjęcie

29,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Darmowa dostawa od 100złDarmowa dostawa od 100 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Dzięki niej będzie miała swoje drobiazgi zgromadzone zawsze w jednym miejscu. Zawsze przy sobie - w podróży i w domu.
Kosmetyczka wygląda ślicznie. Posiada elegancki, subtelny wzór - nadrukowany z obu stron. Jest podłużna, z płaskim spodem, dzięki czemu można ją swobodnie postawić. W środku wyścielona jest delikatnym materiałem. Zamykana na wygody zamek błyskawiczny. Sprawi radość każdej babci i prababci :)

Napis na kosmetyczne:
Kochana Babcia

Właściwości

Wysokość16 cm
Długość24 cm
Grubość5 cm (w podstawie)

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia

Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia
Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Dzi&#...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0