Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia

Okazja Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci.
Okazja Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Powiększ zdjęcie

26,99 zł

-10%

29,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 11,99 zł
Paczkę otrzymasz

Promocja trwa od 18.01.2022r. do 5.02.2022r. lub do wyczerpania zapasów.
Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Dzięki niej będzie miała swoje drobiazgi zgromadzone zawsze w jednym miejscu. Zawsze przy sobie - w podróży i w domu.
Kosmetyczka wygląda ślicznie. Posiada elegancki, subtelny wzór - nadrukowany z obu stron. Jest podłużna, z płaskim spodem, dzięki czemu można ją swobodnie postawić. W środku wyścielona jest delikatnym materiałem. Zamykana na wygody zamek błyskawiczny. Sprawi radość każdej babci i prababci :)

Napis na kosmetyczne:
Kochana Babcia

Właściwości

Wysokość16 cm
Długość24 cm
Grubość5 cm (w podstawie)

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia

Kosmetyczka dla Babci - Kochana Babcia
Śliczna, kobieca kosmetyczka z motywem kwiatowym będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Praktycznie każda babcia lubi porządek i skrupulatne dbanie o swoje gadżety np. kosmetyki, lekarstwa lub małe drobiazgi. Prezentowana kosmetyczka jest praktycznym i symbolicznym upominkiem dla kochanej babci. Dzi&#...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0