Poduszka - Najlepsza Babcia na świecie

Produkt dostępny
34,99 zł

Dostawa już od 12,99 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Pośpiesz się!
dostępne są już tylko 4 sztuki.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Elegancka kolorystyka, piękne wykonanie i symboliczne napisy - oto podstawowa charakterystyka prezentowanej poduszki. Każda babcia, dostając w prezencie taką poduszkę, będzie dumna i zachwycona :) Spraw świetny upominek swojej kochanej babci z okazji jej urodzin, imienin lub Dnia Babci. Poduszka stanowi piękną dekorację i jest upominkiem o symbolicznym znaczeniu :)

Napis: Najlepsza Babcia na świecie Kocham Cię Babciu

Dlaczego warto podarować tę poduszkę babci?

  1. Wyjątkowy wygląd: Elegancka kolorystyka i staranne wykonanie sprawiają, że poduszka jest nie tylko praktycznym, ale również stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. To prezent, który z pewnością wyróżni się swoją estetyką.

  2. Symboliczne napisy: Tekst "Najlepsza Babcia na świecie" oraz "Kocham Cię Babciu" wyraża uczucia, które są bliskie sercu każdej babci. To piękne i wzruszające słowa, które przypomną jej, jak bardzo jest kochana i ceniona.

  3. Wysoka jakość: Poduszka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i komfort użytkowania. Miękki, przyjemny w dotyku materiał sprawi, że babcia chętnie będzie z niej korzystać podczas odpoczynku.

  4. Uniwersalność: Idealna na różne okazje – urodziny, imieniny, Dzień Babci czy po prostu jako spontaniczny gest miłości i wdzięczności. To prezent, który zawsze będzie na czasie i nigdy nie straci na wartości.

  5. Emocjonalna wartość: Taka poduszka to coś więcej niż tylko przedmiot – to gest pełen miłości i troski. Każdego dnia, gdy babcia spojrzy na poduszkę, przypomni sobie o swojej wnuczce lub wnuku i poczuje, jak bardzo jest kochana.

Podarowanie tej poduszki to sposób na wyrażenie uczuć w piękny i symboliczny sposób. Babcia na pewno doceni taki gest i będzie miała codziennie przypomnienie o tym, jak bardzo jest wyjątkowa.

Właściwości

Wysokość:
40 cm
Szerokość:
40 cm
Materiał:
Satyna
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Poduszka - Najlepsza Babcia na świecie

34,99 zł