Gaśnica imprezowa (wersja 2)

(1 opinia)
Użyj imprezowej gaśnicy i zapewnij gościom duży zapas procentowego trunku w wyjątkowym dozowniku. Za pomocą pompki możesz nalać sobie tyle trunku, ile tylko chcesz!
Użyj imprezowej gaśnicy i zapewnij gościom duży zapas procentowego trunku w wyjątkowym dozowniku. Za pomocą pompki możesz nalać sobie tyle trunku, ile tylko chcesz! Powiększ zdjęcie

69,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Ugaś pragnienie w imprezowym stylu.

Zorganizuj imprezę, którą zapamiętają wszyscy znajomi i zaserwuj im drinki w niecodziennym stylu! Użyj imprezowej gaśnicy i zapewnij gościom duży zapas procentowego trunku w wyjątkowym dozowniku. Za pomocą pompki możesz nalać sobie tyle trunku, ile tylko chcesz!

Imprezowa gaśnica to sprzęt, który z pewnością uatrakcyjni każdą balangę oraz ugasi pragnienie wszystkich imprezowiczów:)

Gadżet w pigułce:
- pojemnik do robienia drinków w kształcie gaśnicy
- pojemność: 1,5 l
- wymiary opakowania: 34x15x13 cm

Właściwości

Wysokość34 cm
Długość15,5 cm
Szerokość13 cm
Pojemność1,5 l
Waga0,7 kg
MateriałPlastik

Opinie

Świetny gadżet, dobra jakość wykonania, polewa się super :D Extra prezent dla faceta na imieniny.

Ocena:
, 29.06.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Gaśnica imprezowa (wersja 2)

Gaśnica imprezowa (wersja 2)
Ugaś pragnienie w imprezowym stylu. Zorganizuj imprezę, którą zapamiętają wszyscy znajomi i zaserwuj im drinki w niecodziennym stylu! Użyj imprezowej gaśnicy i zapewnij gościom duży zapas procentowego trunku w wyjątkowym dozowniku. Za pomocą pompki możesz nalać sobie tyle tr...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0