Maska Yody (lateksowa)

Okazja
  • Świetnie wykonana maska lateksowa, dzięki której obudzisz w sobie prawdziwego zwierza ;) Super sprzęt na wszelkiego rodzaju imprezy, party, urodziny, czy też na spacer po mieście lub parku ;)
  • Świetnie wykonana maska lateksowa, dzięki której obudzisz w sobie prawdziwego zwierza ;) Super sprzęt na wszelkiego rodzaju imprezy, party, urodziny, czy też na spacer po mieście lub parku ;)
Okazja Świetnie wykonana maska lateksowa, dzięki której obudzisz w sobie prawdziwego zwierza ;) Super sprzęt na wszelkiego rodzaju imprezy, party, urodziny, czy też na spacer po mieście lub parku ;) Powiększ zdjęcie

63,99 zł

-20%

79,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Promocja trwa od 29.09.2020r. do 24.10.2020r. lub do wyczerpania zapasów.

Opis prezentu

Kultowy, ponadczasowy wizerunek zielonego Yody. To wielki, legendarny bohater, znany zarówno młodszym jak i starszym miłośnikom "Gwiezdnych Wojen" :) Świetnie wykonana maska lateksowa, dzięki której obudzisz w sobie prawdziwego zwierza ;) Super sprzęt na wszelkiego rodzaju imprezy, party, urodziny, czy też na spacer po mieście lub parku ;)

Taka maska na twarz sprawdzi się jako niebanalny prezent na urodziny dla kolegi ze szkoły lub dla znajomego z pracy. Dzięki masce wygląda się po prostu niesamowicie i zjawiskowo. Maska zasłania usta, oczy i nos. Mimo to jest wygodna w użytkowaniu i łatwa w obsłudze. Spraw wyjątkowy upominek komuś wyjątkowemu, kto chce poczuć się jak Yoda :) Teraz każdy z nas może być Mistrzem :) Idąc na spacer, do sklepu lub w parku - możesz być kimś, kto zadziwia pozytywnym wizerunkiem wszystkich wokół :)

Maska Yody to również doskonały prezent dla szefa, który uważa się za mentora swoich pracowników lub dla wybitnego ucznia, zgłębiającego jakąś tajemną wiedzę np. z zakresu nauk ścisłych :) W takiej masce zrobisz wrażenie na bliskich, na sąsiadach i na swoim szefie :)

Prezentowana maseczka na twarz to obecnie bestseller wśród gadżetów. Wyjdź poza powszechny schemat i wyróżnij się z tłumu :) Bo dawka dobrego humoru jest obecnie potrzebna w duuużych ilościach - KAŻDEMU :)


Gadżet w szczegółach:

  • lateksowa maska zwierza
  • nieodzowny sprzęt każdej udanej zabawy
  • używasz dla własnej przyjemności
  • uniwersalny rozmiar

Właściwości

Wysokośćok. 28 cm
Szerokośćok. 40 cm
Grubośćok. 30 cm
Waga280 g
Rozmiaruniwersalny

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Maska Yody (lateksowa)

Maska Yody (lateksowa)
Kultowy, ponadczasowy wizerunek zielonego Yody. To wielki, legendarny bohater, znany zarówno młodszym jak i starszym miłośnikom "Gwiezdnych Wojen" :) Świetnie wykonana maska lateksowa, dzięki której obudzisz w sobie prawdziwego zwierza ;) Super sprzęt na wszelkiego rodzaju imprezy, party, uro...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0