Kubek Baryłka - Najlepsza Babcia na świecie

Niedostępny
15,99 zł

Obecnie brak na stanie.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 12,99złPakowanie na prezent 12,99 zł

Opis produktu

Babcia. To ktoś wyjątkowy. Ktoś, u kogo zawsze można dobrze zjeść :) i ktoś, u kogo zawsze można znaleźć wsparcie i miłość :) I to jest właśnie najważniejsze. Prezenty to tylko dodatek, dzięki którym nasza kochana Babcia wie, że o niej pamiętamy i chcemy dostarczać jej WIEELE radości :)

Jeśli chcesz sprawić babci miłą niespodziankę - to będzie idealny pomysł na prezent dla babci. Kubek to klasyczny i praktyczny prezent z okazji Dnia Babci lub z okazji Jej urodzin lub imienin. Jak wiadomo prawie każda babcia zakochana jest w swojej kuchni i uwielbia otaczać się w niej ładnymi i nieprzeciętnymi przedmiotami codziennego użytku :) Taki kubek to będzie dla niej prawdziwy skarb.

Kubeczek wygląda zjawiskowo, i co najważniejsze - posiada symboliczny, znaczący wiele napis: Najlepsza Babcia na świecie. Oj to będzie prawdziwy powód do dumy :) Jako Najlepsza Babcia z pewnością będzie czuła się w swoim królestwie jak Prawdziwa Królowa. I tego Jej właśnie życzymy :) Kubeczek wykonany jest z porcelany. Posiada śliczne różowe opakowanie, w którym można go wręczyć naszej ukochanej Babci :)

Taki prezent dla babci to prawdziwy strzał w dziesiątkę . To wyjątkowy kubek, w którym poranna kawa lub herbata smakują o nieeebo lepiej :)

Napis na kubku:
Najlepsza Babcia na świecie!

Właściwości

Wysokość:
10 cm
Szerokość:
12 cm (wraz z uchem)
Średnica:
8 cm (góra); 6 cm (dół)
Pojemność:
300 ml
Waga:
270 g
Materiał:
Ceramika
Kolor:
Biały
Dodatkowe informacje:
Można myć w zmywarce; Można używać w kuchence mikrofalowej
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Kubek Baryłka - Najlepsza Babcia na świecie

15,99 zł