Duża Książka na alkohol - Kodeks Karny

Niedostępny
114,99 zł

Obecnie brak na stanie.

Powiadom mnie, gdy ten gadżet będzie ponownie dostepny.

Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Stylowy i pomysłowy prezent dla prawnika, adwokata lub dla sędziego. Piękny tom księgi, wyglądający jak oryginalny, ale służący zupełnie do czegoś innego niż studiowanie tajników wiedzy z zakresu prawa karnego :) Książka na butelkę to znakomity schowek na alkohol, który doskonale spełnia także funkcję barku na alkohol. Elegancki prezent dla mężczyzny ceniącego oryginalne wyczucie stylu i pomysłowe gadżety. Prezentowany schowek na butelkę to świetny upominek dla kogoś, kto lubi "poczytać" od czasu do czasu dobrą lekturę i dokształcić się w zakresie Prawa Karnego :) Spraw miłą niespodziankę dla osoby interesującej się przepisami, dla prawnika, adwokata lub dla studenta prawa. Życzymy pasjonującej przygody podczas zgłębiania treści owej księgi :)

Zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz książka prezentuje się pięknie i elegancko. Wygląda niczym prawdziwy tom księgi w stylowej oprawie. Wewnątrz książka ma miejsce na butelkę 0,5 litra, wyścielona jest również eleganckim materiałem i zawiera 2 kieliszki. Jeśli chcesz komuś sprawić super upominek zamów tę książkę na alkohol, a satysfakcja będzie gwarantowana!!! Sprawdź sam!!!

Tytuł książki:

  • Kodeks Karny Komentarz
    Twarde prawo ale prawo

Uwaga! Cena nie zawiera butelki prezentowanej na zdjęciach. Kolory okładki (czarny, granatowy, bordowy, zielony, brązowy) wybierane są losowo, jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz do nas, a jeśli tylko będziemy go posiadali, na pewno go otrzymasz.

Właściwości

Wysokość:
31 cm
Szerokość:
21 cm
Głębokość:
7 cm
Pojemność:
25 ml (kieliszki)
Waga:
580 g
Dodatkowe informacje:
maksymalne wymiary butelki: średnica 7 cm; wysokość: 25cm
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Duża Książka na alkohol - Kodeks Karny

114,99 zł