Krawat z humorem - Na Kawalerski

  • Krawat ze śmiesznym napisem jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny ceniącego poczucie dobrego humoru i oryginalność upominków.
  • Krawat ze śmiesznym napisem jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny ceniącego poczucie dobrego humoru i oryginalność upominków.
Krawat ze śmiesznym napisem jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny ceniącego poczucie dobrego humoru i oryginalność upominków. Powiększ zdjęcie

14,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Ostatni taki wspólny wieczór.... Dlatego niech to wyjątkowe spotkanie przejdzie do historii :) Tak, tak - bawcie się jak nigdy dotąd, przebalujcie całą noc w najlepszym towarzystwie, przy najlepszej muzyce, z najlepszymi drinkami i w najlepszych scenariach Waszego miejsca zamieszkania :) Czy to w mieście, czy na wsi - dajcie z siebie wszystko :) A jak wieczór kawalerski, to także oryginalne, doborowe gadżety dla przyszłego "szczęściarza" czyli dla Pana Młodego :) Bądźcie dla niego wyrozumiali i obdarzcie go hojnie prezentami z okazji wieczoru kawalerskiego, bo biedaczek nie wie tak naprawdę, co go jeszcze czeka po ślubie... Skończy się wolność i przywilej decydowania o sobie samym :) A teściowa będzie mu bliska jak nigdy dotąd - zwłaszcza, gdy na świat przyjdą jego dzieci :) Ale STOP! Spokojnie, to dopiero za parę dni... Tymczasem pomyślcie o znakomitej zabawie na wieczorze kawalerskim i o tym jakie rozrywki na Was czekają :) My natomiast dostarczymy najlepsze prezenty dla Waszego kupmla :)

Prezentowany krawat na wieczór kawalerski to must-have tego wydarzenia :) Krawat wygląda znakomicie - to idealne dopełnienie stroju przyszłego Pana Młodego. Krawat jest wygodny, prezentuje się elegancko i gustownie. Wiązany jest na gumce, przez co charakteryzuje się praktycznością i wygodą. Oczywiście to szczególny model krawatu - dedykowany Panu Młodemu, ale w naszej ofercie znajdziecie również krawaty na wieczór kawalerski dla siebie :) Taki krawat to symboliczne pożeganie stanu kawalerskiego, ale także szczególne oznaczenie wybrańca :)

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z pozostałą gamą prezentów na wieczór kwalerski - czekają tam oryginalne puszki konserwy na wieczór kawalerski, kostki kamasutra, kufle na wieczór kawalerski i wiele innych interesujących gadżetów dla prawdziwych mężczyzn :) Tak więc prezenty prezentami, ale tak naprawdę to od Was zależy jak grubo rozkręcicie ten wieczór :) Pamiętajcie, aby nie zawieźć swojego kolegi, który zapewne liczy na Was - i to bardzo :)

Napis:
Kawalerskie
Rodzina i przyjaciele łączą się w bólu.

Właściwości

Długość55 cm (+ gumka)
Szerokość9 cm
Waga20 g
MateriałPoliester
Dodatkowe informacjemocowany na gumce (nie wymaga wiązania)

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Krawat z humorem - Na Kawalerski

Krawat z humorem - Na Kawalerski
Ostatni taki wspólny wieczór.... Dlatego niech to wyjątkowe spotkanie przejdzie do historii :) Tak, tak - bawcie się jak nigdy dotąd, przebalujcie całą noc w najlepszym towarzystwie, przy najlepszej muzyce, z najlepszymi drinkami i w najlepszych scenariach Waszego miejsca zamieszkania :) Czy ...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0