Koszulka - Najlepsza Mama we Wszechświecie

Nowość Super koszulka dla super mamy. Koszulka wygląda rewelacyjnie. Jest wykonana z bawełny. Ma śliczny, różowy kolor, przez co każda mama wygląda w niej radośnie i bardzo kobieco :)
Nowość Super koszulka dla super mamy. Koszulka wygląda rewelacyjnie. Jest wykonana z bawełny. Ma śliczny, różowy kolor, przez co każda mama wygląda w niej radośnie i bardzo kobieco :) Powiększ zdjęcie

44,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Super koszulka dla super mamy. Koszulka wygląda rewelacyjnie. Jest wykonana z bawełny. Ma śliczny, różowy kolor, przez co każda mama wygląda w niej radośnie i bardzo kobieco :)

Koszulka dla mamy to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki lub z okazji urodzin ukochanej Mamy :) Koszulka jest wygodna i oryginalnie zapakowana w kolorowy kartonik.

Zaskocz swoją mamę symbolicznym upominkiem, który z pewnością ją ucieszy i który będzie praktycznie służył jej na co dzień. Koszulka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wyjątkowym napisem "Najlepsza Mama we Wszechświecie". Taki prezent to powód do dumy dla każdej mamy :) Niech ta koszulka zawsze przypomina Twojej mamie, że kochasz ją najmocniej na całym świecie! Poprawka - we wszechświecie :)

Napis na koszulce:
Najlepsza Mama we Wszechświecie

Życzenia na opakowaniu:
Mamo, pewnie dobrze o tym wiesz, ale chcę Ci to jeszcze raz powiedzieć, jesteś najlepsza! Mieć taką Mamę, jak Ty, to jak wygrać 100 milionów w totolotka i to 3 razy z rzędu.
Niech ta koszulka Ci o tym przypomina: kocham Cię naj, naj, naj, najmocniej na całym świecie! Poprawka we wszechświecie.

Właściwości

Wagaok. 155 g
MateriałBawełna 100%
Kolorróżowy

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Koszulka - Najlepsza Mama we Wszechświecie

Koszulka - Najlepsza Mama we Wszechświecie
Super koszulka dla super mamy. Koszulka wygląda rewelacyjnie. Jest wykonana z bawełny. Ma śliczny, różowy kolor, przez co każda mama wygląda w niej radośnie i bardzo kobieco :) Koszulka dla mamy to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki lub z okazji urodzin ukochanej Mamy :) Koszulka jes...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0