Skarpetki stopki - Przynieś Whiskey

Skarpety stopki są wygodne i ładnie się prezentują. Ale najważniejsze - są nietypowym prezentem dla kogoś wyjątkowego, kto ma własny, niepowtarzalny styl :)
Skarpety stopki są wygodne i ładnie się prezentują. Ale najważniejsze - są nietypowym prezentem dla kogoś wyjątkowego, kto ma własny, niepowtarzalny styl :) Powiększ zdjęcie

7,99 zł

Ekspresowa dostawa od 9,99 zł
U Ciebie już na

Opis prezentu

Skarpety wcale nie muszą być nudne i nieciekawe :) Dlatego właśnie polecamy kupić na prezent taki oryginalny i śmieszny upominek :) Skarpety stopki są wygodne i ładnie się prezentują. Ale najważniejsze - są nietypowym prezentem dla kogoś wyjątkowego, kto ma własny, niepowtarzalny styl :)

Jeśli szukasz śmiesznego gadżetu na urodziny dla chłopaka lub fajnego pomysłu na prezent dla kolegi z klasy - to jest strzał w dziesiątkę :) Istny sztosik :) Takie skarpetki to fajna i praktyczna rzecz, która z pewnością idealnie dopasuje się do jakiejś wyjątkowej osóbki :)

Niebanalne skarpetki stopki z oryginalnym tekstem na spodzie są wygodne, wymowne i po prostu bezkonkurencyjne :)

Napis:
Jeśli to czytasz
Przynieś mi zimne Whiskey

Właściwości

Długość20 cm (bez rozciągania)
Szerokość7 cm (bez rozciągania)
Waga30 g
Rozmiaruniwersalny

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Skarpetki stopki - Przynieś Whiskey

Skarpetki stopki - Przynieś Whiskey
Skarpety wcale nie muszą być nudne i nieciekawe :) Dlatego właśnie polecamy kupić na prezent taki oryginalny i śmieszny upominek :) Skarpety stopki są wygodne i ładnie się prezentują. Ale najważniejsze - są nietypowym prezentem dla kogoś wyjątkowego, kto ma własny, niepow...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0