Skarpetki stopki - Gram w grę

5.0
1 opinia
Świetnie wymyślone skarpety typu "stopki" są idealnym pomysłem na prezent dla kolegów z klasy lub dla kolegów z pracy z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Mężczyzny :)
Świetnie wymyślone skarpety typu "stopki" są idealnym pomysłem na prezent dla kolegów z klasy lub dla kolegów z pracy z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Mężczyzny :) Powiększ zdjęcie

9,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 8,99 zł
Paczkę otrzymasz

Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Świetnie wymyślone skarpety typu "stopki" są idealnym pomysłem na prezent dla kolegów z klasy lub dla kolegów z pracy z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Mężczyzny :) Bo każdy facet wie, co znaczy grać w grę komputerową :) I jaką można z tego czerpać przyjemność :) I co najważniejsze - nie można takiemu mężczyźnie absolutnie przeszkadzać! Pod żadnym warunkiem.

Charakterystyczne skarpety z napisem "Gram w grę" to znakomity gadżet dla każdego faceta, który z zamiłowaniem uprawia takie właśnie hobby na telefonie, na konsoli lub na komputerze :)

Napis:
Gram w grę
Nie wcisnę PAUSE!

Właściwości

Długość20 cm (bez rozciągania)
Szerokość7 cm (bez rozciągania)
Waga30 g
Rozmiaruniwersalny

Opinie

Jestem bardzo zadowolona ze skarpetek! Pad i napis w idealnym stanie bez żadnych uszkodzeń. Nic nie rozmazuje się po ubraniu skarpetek! Mąż będzie zadowolony (dzień mężczyzny-prezent idealny). Świetnie że rozmiar jest uniwersalny i pasuje na każdą stopę!

Ocena:
, 05.03.2020r.

Dodaj opinię o produkcie

Skarpetki stopki - Gram w grę

Skarpetki stopki - Gram w grę
Świetnie wymyślone skarpety typu "stopki" są idealnym pomysłem na prezent dla kolegów z klasy lub dla kolegów z pracy z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Mężczyzny :) Bo każdy facet wie, co znaczy grać w grę komputerową :) I jaką można z tego czerpać przyje...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0