Kufel na piwo - Najlepszy Tata na Świecie

Kufel wykonany jest z grubego szkła, posiada symboliczną grafikę i napis. To fajny gadżet dla taty z okazji Dnia Taty lub z jego urodzin :)
Kufel wykonany jest z grubego szkła, posiada symboliczną grafikę i napis. To fajny gadżet dla taty z okazji Dnia Taty lub z jego urodzin :) Powiększ zdjęcie

29,99 zł

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny

Opis prezentu

Szukając fajnego pomysłu na prezent dla taty możecie u nas znaleźć różne oryginalne gadżety i upominki. Tutaj prezentujemy tradycyjny, elegancko wykonany klasyczny kufel na piwo, który będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Taty lub z okazji jego urodzin :)

Kufel wygląda znakomicie, ale jeszcze lepiej będzie prezentować się napełniony złocistym napojem z chmielu :) A Twój Tata z pewnością doceni taki prezent, który przyniesie mu odrobinę relaksu i wytchnienia :)

Kufel wykonany jest z grubego szkła, posiada symboliczną grafikę i napis idealny dla najlepszego Taty na świecie. To fajny gadżet dla taty, który go oczaruje i zachwyci. I przyniesie mu wieeeele radości - oczywiście pod warunkiem, że będzie napełniony po brzegi :) 

Właściwości

Wysokość18 cm
Średnica8 cm
Pojemność0,5 l
Waga960 g
MateriałSzkło
Dodatkowe informacjeZalecane mycie ręczne

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Kufel na piwo - Najlepszy Tata na Świecie

Kufel na piwo - Najlepszy Tata na Świecie
Szukając fajnego pomysłu na prezent dla taty możecie u nas znaleźć różne oryginalne gadżety i upominki. Tutaj prezentujemy tradycyjny, elegancko wykonany klasyczny kufel na piwo, który będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Taty lub z okazji jego urodzin :) Kufel wygląda znakomic...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0