Zdrapka Przeżyć dla Pary

Produkt dostępny
99,49 zł

Dostawa już od 12,99 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Plakat zdrapka z pomysłami na spędzenie czasu we dwoje.

To wspaniały i unikatowy prezent dla nowożeńców lub dla małżonków z okazji rocznicy ślubu. To oryginalny podarunek, którym sprawisz mnóstwo radości, uśmiechu i szczęścia. Plakat zdrapka z pomysłami na spędzenie czasu we dwoje zachwyci każdą parę, która obdarza się miłością i uwielbia romantyczne wyzwania :)

Dla zakochanych, którzy chcą więcej

Zdrapka Przeżyć to plakat do wspólnego zdrapywania, który zawiera ponad 100 propozycji przeżyć, dzięki którym wspólne chwile staną się niezapomniane, a w związku nie będzie miejsca na nudę. Wystarczy wybrać, a następnie zdrapać pole, aby zacząć wspólną przygodę i podkręcić atmosferę.

Aby wspólnie chwile były dla par (zarówno tych z młodym jak i tych ze starszym stażem) były bardziej ekscytujące - wystarczy zdrapać wybrane pole. Drobne przyjemności, wspólne aktywności oraz ciekawe sposoby spędzania czasu we dwoje - to wszystko znajdziemy w prezentowanej zdrapce przeżyć...

To idealny prezent na Walentynki oraz na rocznicę ślubu.
Zdrapka Przeżyć dla Pary to wymarzony upominek, który zapewnia mnóstwo wrażeń. Dzięki niej święto miłości będzie trwać przez cały rok! Przeżycia na zdrapce zostały skonstruowane tak, aby pobudzały wyobraźnię i tworzyły piękne wspomnienia, które z przyjemnością zostaną przywołane po latach.

Jak to działa

Aby wspólnie chwile były bardziej ekscytujące, o tym, co Was czeka, dowiecie się dopiero po zdrapaniu wybranego pola. Dzięki podzieleniu ich na kategorie łatwo wybierzecie propozycję dostosowaną do Waszych obecnych możliwości lub chęci:

  • To, co możecie zrobić od ręki, kryje się pod hasłem Drobne przyjemności;
  • Wspólne aktywności to ciekawe sposoby spędzenia czasu we dwoje, najczęściej poza domem;
  • Trochę większe wyzwania wymagają odrobiny organizacji, a czasem też wyjścia ze strefy komfortu;
  • Przygody to wydarzenia, które będziecie wspominać po latach;
  • Wisienką na torcie są Wielkie przeżycia - bardziej spektakularne, ale wymagają planowania i trochę większych zasobów finansowych niż przeżycia z pozostałych kategorii.

Nie tylko na Walentynki i rocznice
Zdrapka Przeżyć dla Pary to wymarzony prezent na Walentynki lub rocznicę, bo szybko się nie znudzi. Dzięki niej święto miłości będzie trwać cały rok! Przeżycia na zdrapce zostały skonstruowane tak, by pobudzały wyobraźnię i tworzyły piękne wspomnienia, które z przyjemnością przywołacie po latach. Wiemy też, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc nawet jeśli zdrapiecie już wszystkie złote pola, plakat zdecydowanie rozbudzi Waszą kreatywność i nawet po latach będzie świetną inspiracją do planowania kolejnych ekscytujących, wspólnych przeżyć.

Oryginalny prezent na ślub
Zdrapka w formie plakatu, zapakowana w estetyczną tubę, to też świetny pomysł na prezent ślubny dla Młodej Pary, upominek na rocznicę i każdą inną okazję, kiedy wręczasz prezent dla dwojga. Zdrapka Przeżyć jest czymś nieoczywistym, zapadającym w pamięć, zupełnie innym niż kieliszki czy tradycyjna butelka wina. To trafiony prezent dla paryktóra ma już wszystko i bardziej niż rzeczy materialne ceni sobie dobrze spędzone chwile. Przeżycia na zdrapce zostały dobrane tak, abyś wręczając ją, nie musiał się wstydzić: zadania są ciekawe, zaskakujące, a wiele z nich ma potencjał stać się wspomnieniami na całe życie.


Gadżet w pigułce:

- czarny plakat pokryty specjalną, złotą warstwą do zdrapywania
- wymiary: 80 x 58 cm (prawie tyle, co 42-calowy telewizor)
- każde pole w kształcie serca to inna niespodzianka dla pary
- przed zdrapaniem widać jedynie kategorie przeżyć: Drobne przyjemności, Wspólne aktywności, Trochę większe wyzwania, Przygody, Wielkie przeżycia
- ponad 100 różnych propozycji na wspólne spędzenie czasu
przykładowe przeżycia: Zorganizujcie wycieczkę do ulubionych miejsc z dzieciństwa, Weźcie udział w akcji charytatywnej, Odwiedźcie ruiny zamku, Wykupcie lot samolotem za mniej niż 100 zł, Spędźcie dzień bez telefonów komórkowych 
- plakat zapakowany w prezentową tubę
- wyprodukowano w Polsce

Właściwości

Wysokość:
80 cm
Szerokość:
58 cm
Średnica:
6,5 cm (tuba)
Waga:
300 g
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zdrapka Przeżyć dla Pary

99,49 zł