Magiczna Kula nr 8 (wersja polska)

Produkt dostępny
49,99 zł

Dostawa już od 12,99 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Magiczna kula nr 8 - super kultowy produkt w polskiej wersji odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania (oczywiście po polsku) :) To extra gadżet, który rozbawi i zachęci do zadawania nietypowych pytań np. czy kiedyś zostanę milionerem? :) Albo - czy kiedyś uda mi się kupić wille na Majorce? :)

To pomysłowy prezent na urodziny zarówno dla chłopaka jak i dla dziewczyny. Jeżeli szukasz inspiracji i zastanawiasz się, co kupić koledze na prezent urodzinowy albo zbliżają się klasowe Mikołajki - i nie wiesz jaki prezent wybrać dla koleżanki - taka magiczna kula - to będzie strzał w dziesiątkę :)

Zadaj dręczące Ciebie pytanie, wstrząśnij kulą i pozwól by przemówił Los za pomocą 20 wariantów odpowiedzi. Teraz nawet najtrudniejsze z pytań uzyska szybką odpowiedź. Zapomnij o długim rozważaniu za i przeciw. Kula umożliwi Tobie podejmować błyskawiczne decyzje. Kula za każdym razem pokazuje inną odpowiedź - czasami pojawia się odpowiedź "Nie wiadomo", innym razem "Na pewno tak będzie" lub "Mam nadzieję, że tak" :) Zdarza się oczywiście, że odpowiedzi są przeczące, czyli "Raczej Nie" lub "Na pewno nie" :)

To świetny gadżet do zabawy w grupie na imprezie, jak i oryginalna dekoracja pokuju, która w ważnych chwilach może podsunąć odpowiedź na nurtujące nas pytanie :) Kula wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyświetla 20 różnych odpowiedzi w języku polskim. Super zabawa gwarantowana :) Kula zapakowana jest w kolorowy kartonik.

Właściwości

Wysokość:
10,2 cm (opakowanie)
Długość:
10,2 cm (opakowanie)
Szerokość:
10,2 cm (opakowanie)
Średnica:
10 cm
Waga:
240 g
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Dodatkowe informacje:
dla dzieci powyżej 6-go roku życia
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Magiczna Kula nr 8 (wersja polska)

49,99 zł