Podstawka na kubek dla Informatyka - Dyskietka

Produkt dostępny
19,99 zł
24,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,99 zł

Dostawa już od 10,89 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 19,99złPakowanie na prezent 19,99 zł

Opis produktu

Komputerowy retro gadżet dla każdego, kto pamięta stare dobre dyskietki, które w zamierzchłych czasach stosowane były w praktycznie wszystkich komputerach PC. Czasami mówiono na nie "miękki dysk", co w przypadku naszych dyskietek-podstawek jest jak najbardziej trafnym stwierdzeniem.

Podstawki wykonane są z trwałego silikonu spożywczego z grafiką nakładaną pod wysoką temperaturą, co powoduje, że do złudzenia przypominają prawdziwe dyskietki, ale są od nich wielokrotnie wytrzymalsze. Podkładka dyskietka prezentuje się rewelacyjnie.

To znakomity prezent dla informatyka jak i dla każdego miłośnika komputerów. Podkładka przypominajaca dyskietkę to pomysłowy prezent na Dzień Chłopaka lub na Dzień Mężczyzny. Podkładka praktycznie posłuży podczas odkładania kubka z kawą (lub kufla z piwem :) ) przy naszym komputerze. To designerski gadżet, dzięki któremu trochę przeniesiemy się w czasie :) 

* UWAGA! Cena dotyczy 1 podkładki. Kolory podkładek wysyłamy losowo, jeżeli zależy Ci na jakimś kolorze - napisz do nas, a jeśli go mamy - z pewnością go otrzymasz.

Właściwości

Wysokość:
9 cm
Szerokość:
9 cm
Grubość:
0,3 cm
Waga:
30 g
Materiał:
Silikon spożywczy
Stan:
Nowy

Nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Podstawka na kubek dla Informatyka - Dyskietka

19,99 zł 24,99 zł
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Osoba odpowiedzialna za produkt oraz Bezpieczeństwo, zgodność i ostrzeżenia