Patelnia serduszko

(1 opinia)
  • Patelnia serduszko
  • Patelnia serduszko
  • Patelnia serduszko
  • Patelnia serduszko
  • Patelnia serduszko

19,99 zł

Ekspresowa dostawa od 9,99 zł
U Ciebie już na

Opis produktu

Przygotuj romantyczny posiłek dla ukochanej osoby!

Nie od dziś wiadomo, że drobne, lecz częste przejawy czułości znaczą więcej, niż najpiękniejsza kolia z diamentami czy dwudziesty z rzędu krawat na Walentynki. Dzięki tej uroczej, pełnej wdzięku patelni z sercem, najzwyklejszy z pozoru posiłek, stanie się prawdziwą ucztą.

Jej posiadaczem może być każdy - mama, babcia, dziewczyna czy żona. Najlepszy efekt uzyskasz jednak, gdy kupisz ją sobie i przyrządzisz ukochanej osobie wyjątkowy posiłek w niecodziennym kształcie. Może to być jajko, omlet czy naleśnik, który po usmażeniu uzyska romantyczny kształt serca.

Niebanalny i oryginalny pomysł, który będzie gwarancją randkowego czy walentynkowego sukcesu.

 

średnica 16 cm (max szer.17,5 cm, dł. 14 cm), patelnia w kształcie serca, bez pokrywki

Opinie

Patelenka ma niewielki rozmiar, ale robi piękne naleśniczki :) Dostałam ją na Walentynki i od tego czasu mój chłopak prawie ciągle je racuszki lub naleśniczki w kształcie serduszek :) uwielbiam ją!

Ocena:
, 19.03.2015r.

Dodaj opinię !

Dodaj opinię o produkcie

Patelnia serduszko

Patelnia serduszko
Przygotuj romantyczny posiłek dla ukochanej osoby! Nie od dziś wiadomo, że drobne, lecz częste przejawy czułości znaczą więcej, niż najpiękniejsza kolia z diamentami czy dwudziesty z rzędu krawat na Walentynki. Dzięki tej uroczej, pełnej wdzięku patelni z sercem, najzwyklejszy...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0