Gra Statki Alkoholowe

Niedostępny
15,99 zł

Obecnie brak na stanie.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Statki alkoholowe to imprezowa gra oparta na regułach gry w statki. Zasadniczą różnicą jest fakt, że statki tworzą ustawiane na planszy kieliszki, które oczywiście napełniamy ulubionymi alkoholowymi trunkami :) Konsekwencją zatopienia statku przeciwnikowi jest konieczność wypicia zawartości z kieliszków, które statek tworzyły. To doskonały prezent na 30-ste, 40-ste i 50-te urodziny :) Urozmaicą one każde spotkanie w gronie znajomych i rodziny :)

Zasady gry:
Na stole rozkładamy planszę, na jej środku ustawiamy pudełko, które uniemożliwi graczom podglądnięcie ustawienia statków przeciwnika. Napełniamy kieliszki, można na przykład do połowy. Następnie gracze siadają po przeciwnych stronach planszy i ustawiają statki: 1-kieliszkowiec, 2-kieliszkowiec, 3-kieliszkowiec i 4-kieliszkowiec. Gracze na przemian oddają strzały poprzez podawanie współrzędnych i zaznaczają w notesach pola, w które już oddawali strzał. Po strzale gracz jest informowany przez przeciwnika komendą, jeśli strzał jest niecelny to "PUDŁO", po celnym "TRAFIONY", jeśli celny strzał został oddany w ostatni kieliszek statku to wówczas "TRAFIONY ZATOPIONY". Gracz, który stracił statek musi wypić zawartość z kieliszków, które dany statek tworzyły. Gra trwa do momentu, aż jeden z graczy straci wszystkie statki.

Gra składa się z:
- planszy pokrytej folią (48 cm x 43 cm)
- 20 plastikowych kieliszków
- notesu (20 bloczków)

Właściwości

Stan:
Nowy

Opinie o produkcie

Średnia ocena:
5.0 (1 ocena)
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły.

Gra Statki Alkoholowe

15,99 zł