Gra Los Wyzwanios

Produkt dostępny
33,99 zł

Dostawa już od 12,99 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Pośpiesz się!
dostępne jest już tylko 5 sztuk.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Towarzyska gra imprezowa, w której ubranie staje się podstawą rozgrywki.
Idea pokera rozbieranego w nowatorskiej odsłonie, bez przekraczania granic intymnych.

Gra zawiera cztery sposoby zabawy:
LOS POKEROS - hazardowa rozgrywka z żetonami prezentującymi ubrania.
LOS TAJMOS - zabawa z minutnikiem, w której liczy się szybkosć myślenia i reagowania.
LOS RULETKOS - rozgrywka, w której gracze wymieniają się ubraniami by wygrać.
LOS ESKIMOS - zaczynacie ubrani na eskimosa i trochę się zgrzejecie, bowiem ta zabawa opiera się na szybkich reakcjach i dobrej pamięci.

Gra przeznaczona jest dla każdego kto potrafi dorównać swoim dziadkom i babciom z burzliwego okresu Dzieci Kwiatów. Dla wszystkich o nieskrępowanym charakterze i radosnym usposobieniu. Dzięki niej poznasz półnagą prawdę o swoich znajomych :)

Zadaniem gry LOS WYZWANIOS jest przede wszystkim zapewnić Wam dobrą zabawę. Dlatego bielizna jest granicą, której nie przekraczamy (ale jeżeli ktoś zechce złamać tą zasadę to proszę bardzo). Odkryj, czy Twój znajomy nosi kalesony. Sprawdź czy koleżanka dobiera kolor bielizny do torebki. Z pewnością chętnie pozbędziecie się ubrań, bo atmosfera będzie gorąca!!

CZTERY RODZAJE ROZGRYWKI:
LOS RULETKOS - w tej grze korzysta się z koła ze strzałką, które stanowi podstawową wyrocznię. Grę wygrywa ten, kto najszybciej pozbędzie się swoich ubrań, zyskując jednocześnie ubrania innych graczy. Wymiana ubrań dostarcza naprawdę niezły ubaw :)

LOS ESKIMOS - to naprawdę gorrrąca rozgrywka, nie tylko z racji nazwy. Podstawową zasadą jest, by wszyscy gracze ubrali na siebie tyle rzeczy ile zdołają: kurtki, szaliki, płaszcze, kalesony i maksymalną ilość dodatków... aż będzie się chciało to wszystko z siebie zdjąć. Następnie każda wykładana karta wymaga szybkiej i sprawnej reakcji każdego gracza, a nie jest to łatwe gdy ma się na sobie tyle rzeczy... ubaw po pachy.

LOS POKEROS - opiera się o tradycyjne zasady pokera, gdzie każdy musi być psychologiem. Gracze otrzymują żetony reprezentujące ubrania, które mają na sobie, i to one są podstawą podwyższania stawki.

LOS TAJMOS - to rozgrywka podzielona na rundy odmierzane przez minutnik, który wzmacnia napięcie. Gracze grają na kupki kart, starając się bronić swoją karty i atakując karty przeciwnika. W tej rozgrywce bierze się pod uwagę oznaczenia zawarte na kartach.

 

Gra zawiera:
- 56 kart do pokera, ze specjalnymi oznaczeniami.
- 138 żetonów reprezentujących ubrania,
- koło do gry LOS RULETKOS,
- kostka do gry,
- zakręcone zasady gry.

Właściwości

Stan:
Nowy

Opinie o produkcie

4.0 /5
(1 ocena) info_outline
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Gra Los Wyzwanios

33,99 zł