Gra Piwny Ping-Pong (BeerPong)

(1 opinia)
  • To idealna gra na urodziny, 18-stki lub wieczory kawalerskie.
  • To idealna gra na urodziny, 18-stki lub wieczory kawalerskie.
  • To idealna gra na urodziny, 18-stki lub wieczory kawalerskie.

26,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Darmowa dostawa od 100złDarmowa dostawa od 100 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Co można zrobić z piwem, oprócz wypicia go? Można je wypić w duchu sportowej rywalizacji! Mamy dla was propozycję, idealną na imprezy i mniej oficjalne przyjęcia, a jakże pasująca do urozmaicenia zakrapianych wieczorów. Panie i panowie, przed wami - Beer Pong. W grze bierze udział dwie drużyny. Gra polega na rzucaniu piłeczkami do kubków z piwem, należących do drużyny przeciwnej. Trafienie oznacza konieczność wypicia zawartości kubka przez przeciwników. Opróżniony kubek usuwa się ze stołu. Wygrywa ta drużyna, która szybciej trafi wszystkie kubki przeciwnika. Przegrani muszą dodatkowo wypić piwo pozostałe po zwycięskiej stronie. Przegrani wykonują również jakąś czynność, którą nakażą im zwycięzcy (np. bieg bez ubrania po okolicy) - drużyny ustalają co to będzie przed rozpoczęciem gry. Świetna zabawa jest po prostu gwarantowana :) To idealna gra na urodziny, 18-stki lub wieczory kawalerskie.

W zestwie:
- Beerpong klasyczny
- Beerpong wersja hard
- Beerpong rozbierany
- Flip Cups
- 2 ping pongi
- 14 kubeczków
- Instrukcja

Wymiary opakowania:
20cm x 16cm x 8cm

Opinie

Gra godna uwagi. Można śmiało zamówić jako upominek dla młodej osoby. Mojej chrześnicy bardzo się spodobała. Przesyłka trwała 2 dni. Polecam serdecznie i dziękuję.

Ocena:
, 21.03.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Gra Piwny Ping-Pong (BeerPong)

Gra Piwny Ping-Pong (BeerPong)
Co można zrobić z piwem, oprócz wypicia go? Można je wypić w duchu sportowej rywalizacji! Mamy dla was propozycję, idealną na imprezy i mniej oficjalne przyjęcia, a jakże pasująca do urozmaicenia zakrapianych wieczorów. Panie i panowie, przed wami - Beer Pong. W grze bierze udział d...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0