Fartuch Royal + Rękawica - Mama

(1 opinia)
Wyższe sfery rządzą dziś w kuchni! Królewski zestaw kuchenny sprawi, że wszystko, co ugotuje mama będzie jeszcze pyszniejsze.
Wyższe sfery rządzą dziś w kuchni! Królewski zestaw kuchenny sprawi, że wszystko, co ugotuje mama będzie jeszcze pyszniejsze. Powiększ zdjęcie

39,99 zł

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny

Opis prezentu

Wyższe sfery rządzą dziś w kuchni! Królewski zestaw kuchenny sprawi, że wszystko, co ugotuje mama będzie jeszcze pyszniejsze. Czy to w ogóle możliwe? O, tak! Szykuje się uczta rodem z Wersalu :) Zestaw zapakowany jest w pudełko. Nie czekaj już dziś zamów taki fartuszek dla swojej mamy - gwarantujemy, że będzie zadowolona z prezentu i będzie nosiła go z dumą :)

Wymiary fartucha: 78 x 80 cm

Wymiary rękawicy: 17 x 28 cm

Skład: 70% bawełna, 30% poliester

Napis na fartuchu:
JEJ WYSOKOŚĆ MAMA
Królowa jest tylko jedna

Opinie

Zestaw ma świetny kolor, nadruki są ładnie wykonane, materiał jest bardzo fajnej jakości. Ogólnie pozytywnie zaskoczona tym co otrzymałam... a byłam sceptyczna :)

Ocena:
, 29.03.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Fartuch Royal + Rękawica - Mama

Fartuch Royal + Rękawica - Mama
Wyższe sfery rządzą dziś w kuchni! Królewski zestaw kuchenny sprawi, że wszystko, co ugotuje mama będzie jeszcze pyszniejsze. Czy to w ogóle możliwe? O, tak! Szykuje się uczta rodem z Wersalu :) Zestaw zapakowany jest w pudełko. Nie czekaj już dziś zamów taki fartuszek d...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0