Karnet XXL - Na 18 dla Chłopaka

(1 opinia)
  • Rewelacyjna, mega wielka ozdobna, pamiątkowa kartka z życzeniami na 18-stkę! To idealny prezent z okazji 18-stki dla chłopaka.
  • Rewelacyjna, mega wielka ozdobna, pamiątkowa kartka z życzeniami na 18-stkę! To idealny prezent z okazji 18-stki dla chłopaka.
Rewelacyjna, mega wielka ozdobna, pamiątkowa kartka z życzeniami na 18-stkę! To idealny prezent z okazji 18-stki dla chłopaka. Powiększ zdjęcie

19,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Rewelacyjna, mega wielka ozdobna, pamiątkowa kartka z życzeniami na 18-stkę! To idealny prezent z okazji 18-stki dla chłopaka. Karnet wygląda świetnie i jest obowiązkowym elementem urodzinowego prezentu :) Na kartce w rozmiarze XXL mogą podpisać się wszyscy obecni na 18-stce, rodzina lub przyjaciele :) To wyjątkowy i symboliczny upominek, który pozostanie pamiątką z 18-stych urodzin.

Tekst zamieszczony na karnecie:
Dziś są Twoje 18 urodziny!
Jesteś królem balu!
Więc baw się iście po królewsku!

Tekst zamieszczony w środku karty:
18 urodziny
najlepszego z najlepszych
Jesteś królem i dzisiaj rządzisz!
Niech ten dzień przejdzie do historii,
niech szalona impreza trwa do rana,
niech Twoje urodziny będą wystrzałowe,
wyjątkowe, super, mega,
fantastyczne jak Ty!
Korzystaj z tego, że możesz już wszystko!

Właściwości

Wysokość48 cm
Szerokość33,5 cm

Opinie

Produkt zgodny z opisem, szybka wysyłka POLECAM! Kartka jest olbrzymia :) kolory jeszcze ładniejsze niż na ekranie komputera :) jestem zadowolona z całości zakupu. Dziękuję za szybką przesyłkę kurierską. Będę Państwa reklamować wśród znajomych :)))

Ocena:
, 18.10.2017r.

Dodaj opinię o produkcie

Karnet XXL - Na 18 dla Chłopaka

Karnet XXL - Na 18 dla Chłopaka
Rewelacyjna, mega wielka ozdobna, pamiątkowa kartka z życzeniami na 18-stkę! To idealny prezent z okazji 18-stki dla chłopaka. Karnet wygląda świetnie i jest obowiązkowym elementem urodzinowego prezentu :) Na kartce w rozmiarze XXL mogą podpisać się wszyscy obecni na 18-stce, rodzina lub przyjaci...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0