Drzewko Szczęścia - Karneol

(1 opinia)
  • Elegancko wykonane, stylowe drzewko szczęścia z kamyczkami Karneolu z pewnością będzie znakomitym prezentem dla kobiety.
  • Elegancko wykonane, stylowe drzewko szczęścia z kamyczkami Karneolu z pewnością będzie znakomitym prezentem dla kobiety.
Elegancko wykonane, stylowe drzewko szczęścia z kamyczkami Karneolu z pewnością będzie znakomitym prezentem dla kobiety. Powiększ zdjęcie

34,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 11,99 zł
Paczkę otrzymasz

Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Elegancko wykonane, stylowe drzewko szczęścia z kamyczkami Karneolu z pewnością będzie znakomitym prezentem dla kobiety. Delikatny odcień kamieni, estetyczne wykonanie i piękna prezencja to cechy charakterystyczne prezentowanego drzewka szczęścia :) Karneol nazywany jest „kamieniem odwagi”, ponieważ mocno oddziałuje na nasze centrum aktywności i działania w każdej sferze życia, w szczególności na relacje z płcią przeciwną. Jednym zdanie karneol pobudza apetyt na życie :) Wpływa na motywację do działania zgodnie z zasadą „więcej” i „lepiej”. Jest ona szczególnie ważna dla ludzi, którzy wykazują skłonności do pesymizmu, zaniedbują własne zdrowie lub mają apatyczne nastawienie do otoczenia. To świetny pomysł na prezent urodzinowy lub imieninowy dla koleżanki lub przyjaciółki :) Drzewko umieszczone jest na gustownym, marmurkowym postumencie.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: karneol
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Produkt zgodny z opisem, szybka wysyłka POLECAM! Drzewko wygląda bardzo fajnie.

Ocena:
, 27.02.2018r.

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Karneol

Drzewko Szczęścia - Karneol
Elegancko wykonane, stylowe drzewko szczęścia z kamyczkami Karneolu z pewnością będzie znakomitym prezentem dla kobiety. Delikatny odcień kamieni, estetyczne wykonanie i piękna prezencja to cechy charakterystyczne prezentowanego drzewka szczęścia :) Karneol nazywany jest „kamieniem odwagi”...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0