Drzewko Szczęścia - Cytryn

(1 opinia)
  • Piękne drzewko szczęścia składające się z delikatnych, lśniących kamieni cytrynu. Cytryn jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu.
  • Piękne drzewko szczęścia składające się z delikatnych, lśniących kamieni cytrynu. Cytryn jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu.
Piękne drzewko szczęścia składające się z delikatnych, lśniących kamieni cytrynu. Cytryn jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu. Powiększ zdjęcie

19,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
U Ciebie już na

Opis prezentu

Piękne drzewko szczęścia składające się z delikatnych, lśniących kamieni cytrynu. Cytryn jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu. Jest to kamień przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od śladowych ilości żelaza występującego jako domieszka w jego budowie. Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. To piękny upominek urodzinowy lub imieninowy :) Prezentowane drzewko szczęścia to także świetny pomysł na prezent dla szefa lub dla szefowej :) I dla wszystkich osób lubiących otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami :)

Cytryn słynie z tego, że:
poprawia system krążenia, usprawnia pracę systemu trawiennego, reguluje przemianę materii, łagodzi dolegliwości żołądkowe, obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi, niweluje zawroty głowy, łagodzi migreny, umożliwia szybkie zaśnięcie i zdrowy, mocny sen.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: cytryn
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Wszystko szybko i sprawnie, bardzo miły upominek.

Ocena:
, 27.02.2018r.

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Cytryn

Drzewko Szczęścia - Cytryn
Piękne drzewko szczęścia składające się z delikatnych, lśniących kamieni cytrynu. Cytryn jest bardzo rzadką, żółtą odmianą Kwarcu. Jest to kamień przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od śladowych ilości żelaza występuj...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0