Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

(1 opinia)
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu Powiększ zdjęcie

24,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, ozdobnymi kamieniami jaspisu czerwonego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci niejednego konesera rzeczy pięknych i wyjątkowych :) Drzewko jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto wprowadza się do nowego domu lub dla osób rozpoczynających nową drogę życia, czyli np. Nowożeńców :)

Jaspis był uważany za najcenniejszy kamień starożytności. Przypisywano mu nadprzyrodzone siły. Jaspis nazywany jest „matką wszystkich kamieni”. Z jaspisów wykonywano pieczęcie, rzeźby, przedmioty rzemiosła artystycznego oraz sakralnego. Z powodu swojej urody - jaspisy mają szerokie zastosowanie jako materiał jubilerski i dekoracyjny.

W życiu duchowym jaspis przynosi swojemu właścicielowi zaangażowanie przy realizacji celów. Pomaga wnikać w źródła problemów, dodaje motywacji i optymizmu. Pomaga przy podejmowaniu szybkich decyzji. Zwiększa zdolności organizacyjne i planowania. Zachęca do rozwoju wewnętrznego i duchowego. Na poziomie fizycznym jaspis przynosi pomoc przy chorobach przewlekłych i dodaje ciału witalności.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: jaspis czerwony
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Bardzo ładne kamienie, jestem niezmiernie zadowolona z zakupu. Widać, że ktoś pasjonuje się robieniem takich cudeniek. Polecam

Ocena:
, 27.03.2015r.

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, ozdobnymi kamieniami jaspisu czerwonego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci nieje...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0