Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

(1 opinia)
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu Powiększ zdjęcie

24,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 9,99 zł
Kup teraz - Zdążymy przed mikołajkami
Paczkę otrzymasz

Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, ozdobnymi kamieniami jaspisu czerwonego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci niejednego konesera rzeczy pięknych i wyjątkowych :) Drzewko jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto wprowadza się do nowego domu lub dla osób rozpoczynających nową drogę życia, czyli np. Nowożeńców :)

Jaspis był uważany za najcenniejszy kamień starożytności. Przypisywano mu nadprzyrodzone siły. Jaspis nazywany jest „matką wszystkich kamieni”. Z jaspisów wykonywano pieczęcie, rzeźby, przedmioty rzemiosła artystycznego oraz sakralnego. Z powodu swojej urody - jaspisy mają szerokie zastosowanie jako materiał jubilerski i dekoracyjny.

W życiu duchowym jaspis przynosi swojemu właścicielowi zaangażowanie przy realizacji celów. Pomaga wnikać w źródła problemów, dodaje motywacji i optymizmu. Pomaga przy podejmowaniu szybkich decyzji. Zwiększa zdolności organizacyjne i planowania. Zachęca do rozwoju wewnętrznego i duchowego. Na poziomie fizycznym jaspis przynosi pomoc przy chorobach przewlekłych i dodaje ciału witalności.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: jaspis czerwony
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Bardzo ładne kamienie, jestem niezmiernie zadowolona z zakupu. Widać, że ktoś pasjonuje się robieniem takich cudeniek. Polecam

Ocena:
, 27.03.2015r.

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, ozdobnymi kamieniami jaspisu czerwonego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci nieje...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0