Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

Produkt dostępny
39,99 zł

Dostawa już od 12,99 zł

Przewidywane doręczenie
u Ciebie

więcej o wysyłce i dostawie znajdziesz tutaj.

Pośpiesz się!
dostępne są już tylko 3 sztuki.
Darmowa dostawa od 120złDarmowa dostawa od 120 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 16,99złPakowanie na prezent 16,99 zł

Opis produktu

Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, ozdobnymi kamieniami jaspisu czerwonego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci niejednego konesera rzeczy pięknych i wyjątkowych :) Drzewko jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto wprowadza się do nowego domu lub dla osób rozpoczynających nową drogę życia, czyli np. Nowożeńców :)

Jaspis był uważany za najcenniejszy kamień starożytności. Przypisywano mu nadprzyrodzone siły. Jaspis nazywany jest „matką wszystkich kamieni”. Z jaspisów wykonywano pieczęcie, rzeźby, przedmioty rzemiosła artystycznego oraz sakralnego. Z powodu swojej urody - jaspisy mają szerokie zastosowanie jako materiał jubilerski i dekoracyjny.

W życiu duchowym jaspis przynosi swojemu właścicielowi zaangażowanie przy realizacji celów. Pomaga wnikać w źródła problemów, dodaje motywacji i optymizmu. Pomaga przy podejmowaniu szybkich decyzji. Zwiększa zdolności organizacyjne i planowania. Zachęca do rozwoju wewnętrznego i duchowego. Na poziomie fizycznym jaspis przynosi pomoc przy chorobach przewlekłych i dodaje ciału witalności.

Właściwości

Wysokość:
ok. 13 cm (z podstawą)
Średnica:
ok. 6 cm (podstawy)
Waga:
ok. 170 g
Materiał:
Kamień: jaspis czerwony
Dodatkowe informacje:
30 kamieni
Stan:
Nowy

Opinie o produkcie

5.0 /5
(1 ocena) info_outline
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Drzewko Szczęścia - Jaspis Czerwony

39,99 zł