Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy

  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu Powiększ zdjęcie

24,99 zł

Ekspresowa dostawa od 11,99 zł
Kup teraz - otrzymasz

Opis prezentu

Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, różowymi kamieniami kwarcu różowego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci niejednego konesera rzeczy pięknych i wyjątkowych :) Drzewko jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto wprowadza się do nowego domu lub dla osób rozpoczynających nową drogę życia, czyli np. Nowożeńców :)

Kwarc różowy jest znany jako “kamień miłości”, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Podobno stworzył go sam Kupidyn. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i wspomaga ludzkie relacje. 

Miejsca jego występowania to Madagaskar i Brazylia, gdzie znajdują się największe złoża. Ponadto występuje także w USA, Rosji, Kazachstanie, Japonii, Indiach i Sri Lance oraz w Czechach, Niemczech i Finlandii. Minerał ten można znaleźć także w naszym kraju w Górach Sowich i Izerskich. Na przestrzeni wieków był wykorzystywany głównie jako amulet.

Kwarc różowy podobno łagodzi dolegliwości związane ze schorzeniami układu krążenia i serca. Poprawia system immunologiczny, polepsza pamięć i dodaje energii. Może być pomocny w leczeniu migren i różnorodnych bólów głowy. Kwarc różowy może łagodzić także niepokój, napięcie wewnętrzne i nerwowość oraz niwelować stres.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: kwarc różowy
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy

Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, różowymi kamieniami kwarcu różowego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewności&...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0