Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy

  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
  • Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu Powiększ zdjęcie

34,99 zł

PRODUKT DOSTĘPNY
Dostawa od 11,99 zł
Paczkę otrzymasz

Darmowa dostawa od 75złDarmowa dostawa od 75 zł
Prezent zawsze na czasPrezent zawsze na czas
Pakowanie na prezent 9,99złPakowanie na prezent 9,99 zł

Opis prezentu

Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, różowymi kamieniami kwarcu różowego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zachwyci niejednego konesera rzeczy pięknych i wyjątkowych :) Drzewko jest doskonałym prezentem dla kogoś, kto wprowadza się do nowego domu lub dla osób rozpoczynających nową drogę życia, czyli np. Nowożeńców :)

Kwarc różowy jest znany jako “kamień miłości”, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Podobno stworzył go sam Kupidyn. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i wspomaga ludzkie relacje. 

Miejsca jego występowania to Madagaskar i Brazylia, gdzie znajdują się największe złoża. Ponadto występuje także w USA, Rosji, Kazachstanie, Japonii, Indiach i Sri Lance oraz w Czechach, Niemczech i Finlandii. Minerał ten można znaleźć także w naszym kraju w Górach Sowich i Izerskich. Na przestrzeni wieków był wykorzystywany głównie jako amulet.

Kwarc różowy podobno łagodzi dolegliwości związane ze schorzeniami układu krążenia i serca. Poprawia system immunologiczny, polepsza pamięć i dodaje energii. Może być pomocny w leczeniu migren i różnorodnych bólów głowy. Kwarc różowy może łagodzić także niepokój, napięcie wewnętrzne i nerwowość oraz niwelować stres.

Właściwości

Wysokośćok. 13 cm (z podstawą)
Średnicaok. 6 cm (podstawy)
Wagaok. 170 g
MateriałKamień: kwarc różowy
Dodatkowe informacje30 kamieni

Opinie

Dodaj opinię o produkcie

Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy

Drzewko Szczęścia - Kwarc Różowy
Drzewko Szczęścia to symbol pomyślności i urodzaju, dlatego każdy powinien je mieć w swoim domu :) Drzewko przyozdobione jest trzydziestoma pięknymi, różowymi kamieniami kwarcu różowego. Drzewko jest wykonane z dbałością o każdy szczegół i z pewności&...

Sprawdź podobne produkty:

Menu
0