Długopisy

 • 6,99 zł

  18 urodziny to ważna data, która wiele zmienia :) Nie tylko dostajesz dowód osobisty, możesz kupować i spożywać napoje alkoholowe, ale również zaczynasz sam decydować o swoim życiu :) Jeśli wstajesz rano i widzisz - za oknem paskudna pogoda, nie masz się w co ubrać, a do tego ten sprawdzian z matemetyki... Myślisz - no nie - tego już za wiele.... i...

  6,99 zł
 • 6,99 zł
  1 Opinia(e)

  Prezentowany długopis to elegancki, oryginalny prezent dla wyjątkowej kobiety. Długopis ma delikatny purpurowy kolor i subtelny kształt. To doskonały upominek z okazji Dnia Kobiet.

  6,99 zł
 • 6,99 zł
  2 Opinia(e)

  Klasyczny, elegancki długopis z napisem "Wyjątkowy Mężczyzna" będzie idealnym i praktycznym prezentem dla każdego chłopaka :) To miły upominek, który z pewnością dobrze będzie służył i sprawdzi się podczas egzaminów, sprawdzianów lub podpisywaniu dokumentów :)

  6,99 zł
 • 6,99 zł
  4 Opinia(e)

  Klasyczny, elegancki długopis z napisem "Super Chłopak" będzie idealnym i praktycznym prezentem dla każdego faceta :) To miły upominek, który z pewnością dobrze będzie służył i sprawdzi się podczas egzaminów, sprawdzianów lub podpisywaniu dokumentów :) Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Szukasz pomysłu na prezent dla świeżo upieczonej Pani Magister? Właśnie go znalazłeś! :) Elegancki, klasyczny długopis to wyjątkowo praktyczny, a zarazem symboliczny upominek, który przyda się każdej Pani Magister :)

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Szukasz pomysłu na prezent dla świeżo upieczonego Pana Magistra? Właśnie go znalazłeś! :) Elegancki, klasyczny długopis to wyjątkowo praktyczny, a zarazem symboliczny upominek, który przyda się każdemu magistrowi :)

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Eleganki, praktyczny prezent dla każdej Pani Inżynier. Długopis prezentuje się bardzo stylowo i z pewnością będzie dobrze służył podczas wykonywania biurowych zadań :) Prezentowany długopis może też służyć jako prezent z okazji obrony pracy dyplomowej :)

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Klasyczny, elegancki długopis z napisem "Najlepsza Przyjaciółka" będzie idealnym i praktycznym prezentem dla naszej ulubionej koleżanki lub dla przyjaciółki :) To miły upominek, który z pewnością dobrze będzie służył i sprawdzi się podczas egzaminów, sprawdzianów lub przy podpisywaniu dokumentów :)

  6,99 zł

Długopisy

Długopisy od lat cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Dlaczego? Bo są eleganckie, cenowo przystępne i można znależć wśród nich oryginalne napisy na każdą okazję. To idealny prezent np. z okazji Dnia Chłopaka, z okazji obrony pracy magisterskiej, z okazji Dnia Kobiet lub 18-stki.

Menu
0