Długopisy (15 produktów)

Długopisy od lat cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Dlaczego? Bo są eleganckie, cenowo przystępne i można znależć wśród nich oryginalne napisy na każdą okazję. To idealny prezent np. z okazji Dnia Chłopaka, z okazji obrony pracy magisterskiej, z okazji Dnia Kobiet lub 18-stki.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • 6,99 zł
  1 Opinia(e)

  Szukasz pomysłu na prezent dla nauczycielki? Właśnie znalazłeś! :) Elegancki, klasyczny długopis to wyjątkowo praktyczny, a zarazem symboliczny upominek, który przyda się każdej nauczycielce. Dzięki niemu nauczycielka będzie wpisywała same piątki w dzienniku :) A napis wygrawerowany na długopisie będzie jej przypominał, że musi się dobrze sprawować, gdyż...

  6,99 zł
 • 6,99 zł
  1 Opinia(e)

  Klasyczny, elegancki długopis z napisem \\\"Wyjątkowy Mężczyzna\\\" będzie idealnym i praktycznym prezentem dla każdego chłopaka :) To miły upominek, który z pewnością dobrze będzie służył i sprawdzi się podczas egzaminów, sprawdzianów lub podpisywaniu dokumentów :)

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Eleganki, praktyczny prezent dla każdej Pani Inżynier. Długopis prezentuje się bardzo stylowo i z pewnością będzie dobrze służył podczas wykonywania biurowych zadań :) Prezentowany długopis może też służyć jako prezent z okazji obrony pracy dyplomowej :) Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Szukasz pomysłu na prezent dla świeżo upieczonej Pani Magister? Właśnie go znalazłeś! :) Elegancki, klasyczny długopis to wyjątkowo praktyczny, a zarazem symboliczny upominek, który przyda się każdej Pani Magister :)   Wymiary:14 cm x 1 cm   Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Eleganki, praktyczny prezent dla każdego kierownika. Długopis prezentuje się bardzo stylowo i z pewnością będzie dobrze służył każdemu kierownikowi podczas podpisuwania umów i wykonywania biurowych zadań :) Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
 • 18,99 zł

  Mega duży ołówek to zabawny prezent, który z pewnością mile zaskoczy każdego ucznia, lubiącego oryginalne gadżety :) Pisanie i rysowanie takim ołówkiem to prawdziwa przyjemność. Świetnie trzyma się w dłoni i z pewnością zachwyci wszystkich dookoła :) Zwłaszcza w szkole :) To pomysłowy prezent z okazji zakończenia roku, jak i dla rozpoczynających naukę w...

  18,99 zł
 • 6,99 zł

  Prezentowany długopis to elegancki, oryginalny prezent dla wyjątkowej kobiety. Długopis ma delikatny purpurowy kolor i subtelny kształt. To doskonały upominek z okazji Dnia Kobiet.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Poszukujesz czegoś fajnego i symbolicznego dla super dziewczyny? Doskonale trafiłeś :) Śliczny, różowy długopis to kwintesencja kobiecości. Idealnie nadaje się na prezent z okazji Dnia Kobiet. Długopis ma delikatny kształt i piękny, subtelny kolor.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Szukasz pomysłu na prezent dla świeżo upieczonego Pana Magistra? Właśnie go znalazłeś! :) Elegancki, klasyczny długopis to wyjątkowo praktyczny, a zarazem symboliczny upominek, który przyda się każdemu magistrowi :)   Wymiary:14 cm x 1 cm   Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
 • 6,99 zł

  Klasyczny, elegancki długopis z napisem "Najlepsza Przyjaciółka" będzie idealnym i praktycznym prezentem dla naszej ulubionej koleżanki lub dla przyjaciółki :) To miły upominek, który z pewnością dobrze będzie służył i sprawdzi się podczas egzaminów, sprawdzianów lub przy podpisywaniu dokumentów :) Uwaga! Kolory długopisów są dobierane losowo.

  6,99 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Menu
0